Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Вправи від целюліту для ніг (+відео)


celyulit_nogi.jpg (51.45 Kb)

Результатом неправильного харчування, сидячої роботи і неактивного способу життя є відкладання зайвого підшкірного жиру в тіло людини, формуючи целюлітні утворення. Вони можуть з’явитися будь-де: в області живота, на стегнах і у верхніх частинах ніг. Про останні і піде мова в цій статті, а саме про те, як позбутися целюліту на ногах.

5-ти хвилинний комплекс вправ, який ми пропонуємо включає в себе 5 вправ, які дозволять позбутися целюліту в ногах. Не забувайте проводити розминку перед виконанням вправ для розігрівання м’язів і запобігання травм.

Вправа від целюліту № 1

Стійте рівно, ноги на ширині трохи більшій за ширину плечей. Імітуйте присідання розводячи ноги в колінах у різні сторони.

Вистрибуючи зведіть і перехрестіть ноги. Наступним стрибком поверніться в початкове положення. Повторюйте 20 разів.

Вправа від целюліту № 2

Стоячи на одній нозі, зігніть іншу ногу у коліні і підніміть до рівня поясу. Імітуючи крутіння педалей велосипеда, зробіть рух ногою у повітрі по півколу і підніміть до початкового положення. Повторюйте по 10 разів для кожної ноги.

Вправа від целюліту № 3

Широко розведіть ноги і трохи нахиліться до підлоги. Швидко і інтенсивно робіть маленькі кроки на місці. Повторюйте 30 разів.

Вправа від целюліту № 4

Станьте в позу «планка» (руками і ногами обперіться на підлогу, тіло тримати паралельно о підлоги). По черзі викидайте кожну ногу в боки імітуючи повзання. Викинуту ногу не опускайте на підлогу. Повторюйте 20 разів.

Повторіть вправу 3 і 4.

Вправа від целюліту № 5

Широко розведіть ноги і трохи нахиліться. Робіть невелике присідання, а після вистрибуйте вирівнюючи тіло. Поверніться в стартове положення. Повторюйте 20 разів.

Виконуйте цей комплекс регулярно і Ви позбудетесь целюліту швидко і на довгий час. Далі пропонуємо оглянути відео з цим комплексом вправ.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації