Прості вправи для стегон

Катерина

Updated on:

Для багатьох жінок найбільш проблемними зонами є стегна і сідниці. Наявність проблемних зон в жінки провокує замкненість та поганий настрій, тому від них краще якомога швидше позбутися, тим більше, що при великому бажанні і наполегливості отримати гарні стегна не так вже й складно.

prostivpravidlyabedr

Найкращі вправи для стегон та сідниць – це біг, стрибки на скакалці і присідання, однак цього не завжди буває достатньо. І взагалі, здійснювати ранкові пробіжки або стрибати в квартирі не у всіх є можливість. У цьому випадку кращим помічником буде спеціальний комплекс.

Прості вправи для стегон

1. Стрибкові випади. Зроби крок вперед лівою ногою і опустися в випад – до торкання правим коліном підлоги (А). З цього положення вистрибніть вгору і вперед і в стрибку поміняй ноги (В), щоб при приземленні попереду виявилася вже права кінцівку. Продовжуй чергувати, поки не нарахуєш 30 стрибків.

prostivpravi1

2. Вистрибування з присіданням. Опустися в присіданні майже до паралелі стегон з підлогою (А). З цього положення виконай потужний стрибок вгору (В). При приземленні одразу опускайся назад. Всього виконай 15 вистрибування.

prostivpravi3

3. Ляж на спину, напруж живіт, зігни коліна, відірви плечі від підлоги і зроби обхват руками гомілки (А). Тепер одночасно випрями ноги і відведи руки назад: простеж за тим, щоб таз і поперек не відривалися від підлоги (В). Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд і повернися у вихідне. Виконай 10 повторів.

prostivpravi2

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

4. Встань в позу собачки (А). Підніми пряму праву ногу вгору. Повернувшись у вихідне положення, повтори те ж з іншою ногою (В).

prostivpravi4