Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Прості вправи для стегон


Для багатьох жінок найбільш проблемними зонами є стегна і сідниці. Наявність проблемних зон в жінки провокує замкненість та поганий настрій, тому від них краще якомога швидше позбутися, тим більше, що при великому бажанні і наполегливості отримати гарні стегна не так вже й складно.

prostivpravidlyabedr.jpg (60.92 Kb)

Найкращі вправи для стегон та сідниць - це біг, стрибки на скакалці і присідання, однак цього не завжди буває достатньо. І взагалі, здійснювати ранкові пробіжки або стрибати в квартирі не у всіх є можливість. У цьому випадку кращим помічником буде спеціальний комплекс.

Прості вправи для стегон

1. Стрибкові випади.

Зроби крок вперед лівою ногою і опустися в випад - до торкання правим коліном підлоги (А). З цього положення вистрибніть вгору і вперед і в стрибку поміняй ноги (В), щоб при приземленні попереду виявилася вже права кінцівку. Продовжуй чергувати, поки не нарахуєш 30 стрибків.

prostivpravi1.jpg (23.73 Kb)

2. Вистрибування з присіданням. Опустися в присіданні майже до паралелі стегон з підлогою (А). З цього положення виконай потужний стрибок вгору (В). При приземленні одразу опускайся назад. Всього виконай 15 вистрибування.

prostivpravi3.jpg (20.78 Kb)

3. Ляж на спину, напруж живіт, зігни коліна, відірви плечі від підлоги і зроби обхват руками гомілки (А). Тепер одночасно випрями ноги і відведи руки назад: простеж за тим, щоб таз і поперек не відривалися від підлоги (В). Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд і повернися у вихідне. Виконай 10 повторів.

prostivpravi2.jpg (25.93 Kb)

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

4. Встань в позу собачки (А). Підніми пряму праву ногу вгору. Повернувшись у вихідне положення, повтори те ж з іншою ногою (В).

prostivpravi4.jpg (21.88 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації