Гімнастика зі стільцем

Катерина

Updated on:

stilecvprava

Урізноманітнити самостійні тренування вдома і на дачі допоможе звичайний стілець. Ми пропонуємо вам декілька цікавих вправ зі стільцем, які допоможуть вам отримати ідеальне тіло.

1.Присідання

Вправа для передньої і внутрішньої поверхні стегон, сідниць. Встаньте ближче до стільця, руки на спинці. Розставте ноги широко, а потім повільно присядьте. Зробіть 20 присідань. Виконайте 2-3 таких підходи.

stilecvprava1

2.Стрибки з опорою

Вправа для ніг і сідниць. Тримаючись за спинку стільця, ноги разом, підстрибуйте вгору. Втягніть живіт і не сутультесь! Зробіть від 10 до 50 разів.

stilecvprava2

3.Віджимання від стільця

Вправа для м’язів грудей, рук і плечей. Упріть стілець в стіну, щоб не відсунувся, поставте долоні на сидіння і віджимайтеся. Зробіть 15 разів.

stilecvprava3

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

4. Підйом корпуса

Вправа для преса. Лежачи на спині, покладіть ноги на стілець так, щоб коліна були зігнуті приблизно під прямим кутом. Схрестіть руки на грудях і почніть підійматись. Зробіть 10-12 разів. Виконайте 2 підходи.

stilecvprava4

5.Підйом корпусу з поворотом

Вправа для преса з акцентом на боки і низ. Ляжте як для попередньої вправи. Зробіть по 10 разів в кожну сторону по черзі. Виконайте 2 підходи.

stilecvprava5