Вправи для рельєфності тіла в домашніх умовах

Катерина

Updated on:

relef

Дівчата мріють не тільки гарно виглядати, а ще й бажають мати рельєфне тіло. Цього можна досягти в домашніх умовах. Пропонуємо вашій увазі вправи для рельєфності тіла в домашніх умовах.

1.Присідання

Ноги ставимо трохи ширше плечей, носки розведені на 45 градусів. Спина рівна, відводимо таз назад, згинаємо коліна і сідаємо вниз до прямого кута. Стежимо за тим, щоб коліна не виходили за шкарпетки. Потім піднімаємося. Повторити 20-50 разів. Три підходи.

vprava1

2.Випади

Одну ногу ставимо на підвищення, робоча нога попереду, руки перед собою, спина рівна. Повторити 15 разів. Два підходи.

vprava2

3.Місток

Лягаємо на спину, п’яти ставимо якомога ближче до сідничних м’язів – це вихідне положення. Піднімаємо таз вгору. На секунду зафіксуємо і опускаємося вниз у вихідне положення. Повторити 30 разів. Три підходи.

vprava3

4.Вправа на прес

Сидимо, трохи зігнувши ноги в колінах. Одночасно опускаємо ноги і корпус на підлогу, все робиться на вдиху. Потім на видиху підтягуємо стегна до грудей. Повторити 20 разів. Три підходу.

vprava4

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

5.Віджимання від підлоги на колінах

Це спрощений вид класичних віджимань. Повторити 20 разів. Три підходи.

vprava5

6.Ускладнена планка

Встаємо в класичну планку. Плече перпендикулярно підлозі, спина рівна, не допускаємо прогину в попереку. Тримаємо живіт і м’язи корпусу втягнутими і потім відриваємо одну ногу. Стоїмо в такому положенні 20-30 сек. І далі повторюємо на другу ногу. Два підходи.

vprava6

7.Ножиці

Лягаємо на спину. Поперек притиснутий до підлоги, руки фіксуємо під тазом. Ноги прямі. Виконуємо вправу по черзі, піднімаючи і опускаючи кожну ногу. Виконуємо протягом 30 сек. Три підходи.

vprava8