Кардіо тренування для зменшення зайвої ваги

Катерина

Updated on:

kardiogolovnaaaa

Інтенсивне кардіо тренування допоможе позбутися зайвих кілограмів. Вашій увазі ефективні кардіо вправи, які здатні творити чудеса. Вони додадуть різноманітності в вашу тренувальну програму і дадуть хороший результат.

Кардіо тренування для зменшення ваги

1.Степпер

Степпер – вправа, яка спрямована на сідничні м’язи і стегна, плюс гарантовано змушує пропотіти. Степпер легко справляється з жировими запасами в проблемних місцях. Ви відчуєте, як підшкірний жир плавиться і стікає по стегнах. Зазвичай заняття триває 20-30 хвилин, два або три рази на тиждень.

ardio1

2. Стрибки

Стрибки – дуже проста вправа, яка не вимагає додаткових витрат. За перші 20 секунд ви повинні зробити максимально можливу кількість стрибків, а потім перевести дух протягом 20 секунд. Повторивши тричі цей цикл, ви отримаєте ефективне кардіотренування.

kardio2

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

3. Біг

Біг є ключовою вправою для серцево-судинної системи. Біг також є прекрасним інструментом для спалювання жиру, особливо при використанні в комбінації з іншими вправами.

kardio3

4. Скакалка

Скакалка додає різноманітності до тренувань. Можна змінювати швидкість і частоту стрибків, змінювати періоди відпочинку і кожен раз займатися за унікальною програмою. Стрибати зі скакалкою можна де завгодно, було б бажання!

kardio4