Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Кардіо тренування для зменшення зайвої ваги


kardiogolovnaaaa.jpg (101.05 Kb)

Інтенсивне кардіо тренування допоможе позбутися зайвих кілограмів. Вашій увазі ефективні кардіо вправи, які здатні творити чудеса. Вони додадуть різноманітності в вашу тренувальну програму і дадуть хороший результат.

Кардіо тренування для зменшення ваги

1.Степпер

Степпер – вправа, яка спрямована на сідничні м'язи і стегна, плюс гарантовано змушує пропотіти. Степпер легко справляється з жировими запасами в проблемних місцях. Ви відчуєте, як підшкірний жир плавиться і стікає по стегнах. Зазвичай заняття триває 20-30 хвилин, два або три рази на тиждень.

ardio1.jpg (76.73 Kb)

2. Стрибки

Стрибки – дуже проста вправа, яка не вимагає додаткових витрат. За перші 20 секунд ви повинні зробити максимально можливу кількість стрибків, а потім перевести дух протягом 20 секунд. Повторивши тричі цей цикл, ви отримаєте ефективне кардіотренування.

kardio2.jpg (43.77 Kb)

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

3. Біг

Біг є ключовою вправою для серцево-судинної системи. Біг також є прекрасним інструментом для спалювання жиру, особливо при використанні в комбінації з іншими вправами.

kardio3.jpg (54.07 Kb)

4. Скакалка

Скакалка додає різноманітності до тренувань. Можна змінювати швидкість і частоту стрибків, змінювати періоди відпочинку і кожен раз займатися за унікальною програмою. Стрибати зі скакалкою можна де завгодно, було б бажання!

kardio4.jpg (71.98 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації