Кардіо на порожній шлунок – основні правила

Катерина

Updated on:

Для схуднення найефективнішим методом був і залишається кардіо на порожній шлунок вранці. Вранці в організмі мала кількість глікогену і інсуліну, завдяки чому організм буде брати необхідну енергію з жирових запасів.

kardionapusto

Але деяку частку енергії він буде брати і з м’язів, тому слід додати в свою програму силові тренування 1-2 рази на тиждень. Що стосується самого кардіо на порожній шлунок, то тут існує кілька правил.

1) В першу чергу сходіть до кардіолога, щоб бути впевненим у відсутності протипоказань. Голодні тренування самі по собі є великим стресом, а при наявності системних захворювань можуть бути шкідливими.

2) Виберіть вид тренування. Це може бути біг, аеробіка, ходьба по сходах. Якщо виберете улюблений спорт, то він буде приносити задоволення, і буде менше спокуси пропустити заняття.

3) Почніть з малого, наприклад, спробуйте потанцювати хоча б 10-15 хвилин на голодний шлунок або пройтися у швидкому темпі по парку. Нехай організм звикне до незвичайних навантажень.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

4) Обов’язково висипайтеся, недосипання разом з голодом не дозволить займатися повноцінно. Так ви просто швидко відмовитеся від занять.

5) Відмова від їжі не означає відмову від води. Пити воду під час «голодного» кардіо обов’язково.

6) Краще провести 45 хвилин кардіо в помірному темпі, ніж 20 хвилин на межі.

7) Під час ранкового тренування не використовуйте гантелі, так як це буде зайвим навантаженням для організму. Після закінчення тренування нормально поснідайте, але не раніше ніж через 15 хвилин.