Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як правильно бігати для схуднення


На перший погляд біг здається дуже простим заняттям: варто одягнути спортивний костюм, кросівки - і вперед. Насправді, це не так.

yak_pravilnobigatiszob_shudnuti.jpg (113.52 Kb)

Адже, багатьом знайоме відчуття, коли через 3 хвилини занять починаєш задихатися, а ще через 3 хвилини про себе дає знати колючий біль в боці. Щоб біг приносив тільки користь і допомагав скидати ненависні кілограми, потрібно знати ряд правил.

1) Починайте бігати з 10 хвилин

Не варто встановлювати рекорди, Ви - не марафонець. Починайте тренування з 10 хвилин, додаючи раз в два дні по 5 хвилин часу. Оптимальна схема тренувань - 4 тренування в тиждень.

2) Інтервальний біг

Щоб біг допомагав зганяти жир, застосовуйте інтервальну систему тренувань. Це означає, що 50 метрів Ви йдете швидким кроком, потім 50 метрів пробігаєте і ще 50 метрів біжите так швидко, як у Вас виходить. Ідеальний час тренування: 30-40 хвилин.

3) Розігрітися перед тренуванням

Щоб тіло перейшло в фазу «спалювання жиру» перш його потрібно гарненько розігріти. Пройдіть 500-600 метрів швидким кроком. Не шкодуйте себе.

Крім того, виконайте обертальні рухи колінами: з'єднайте два коліна, покладіть на них руки і почніть рухати ними по колу. 20 раз в кожну сторону.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

4) Тренуйтеся на грунті

Для новачка найкраще бігати по грунтових доріжках. Ні в якому разі не бігайте відразу на асфальті - це найскладніше покриття для бігуна і Ваші ноги це швидко відчують.

5) Обов'язково вечеряйте і снідайте не залежно коли тренування

Щоб схуднути, через годину після бігу потрібно поснідати чи повечеряти. Не пропускайте цей прийом їжі, інакше організм почне запасатися жиром і Ваші тренування будуть марні. На вечерю їжте м'ясо або рибу і салат.

6) Вибирайте правильне взуття

Кросівки повинні бути спеціальними для бігу, що дасть меншу ймовірність пошкодити ступні.

7) Контроль пульсу

І не забувайте контролювати пульс під час бігу. Він не повинен бути вище 60-75% від максимального.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації