Комплекс вправ для спалювання жиру

Катерина

Updated on:

Хочете швидко схуднути, а дієти не допомагають? Виконуйте цей комплекс вправ розрахований на 13 хвилин в день і позбавляйтеся від зайвих жирових відкладень!

kompleksvpravdlyazdi

Комплекс вправ для спалювання жиру

Вправа 1. Присідання + нахили в бік. Встаньте, ноги на ширині плечей, руки за головою, лікті в сторону. Зробіть присідання, вставши нахиліться вправо. Знову присідання і нахил вліво. Чергуйте присідання з нахилами в перебігу 30 сек.

Вправа 2. Човен + віджимання. Ляжте на підлогу на живіт, витягніть руки і ноги вгору і затримайтеся в такому положенні на 1 рахунок. Потім відразу ж зробіть віджимання і поверніться до вправи човен. Чергуйте рухи протягом 30 секунд.

Вправа 3. Випади + підйом зігнутої ноги. Встаньте, ноги на ширині плечей, руки в сторони. Правою ногою зробіть випад назад. Потім підніміть цю ж зігнуту ногу так високо до грудей як зможете, можна навіть підстрибнути. Чергуйте рухи по 15 секунд на кожну ногу.

Вправа 4. Ножиці вгору-вниз. Ляжте на підлогу підніміть ноги під кутом 90 градусів і виконуйте вправу ножиці (одна нога вниз, одна вгору) протягом 30 секунд.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Вправа 5. Стіл. Станьте на руки і ноги так, щоб поза нагадувала стіл. Підніміть стегна, коліна зігнуті. Зігніть лікті і торкніться сідницями підлоги. Потім випряміть руки і торкніться лівої ноги правою рукою. Поверніться у вихідне положення і повторіть для іншої ноги. Повторюйте вправу 30 секунд.

Вправа 6. Віджимання + випади руками. Прийміть положення упор лежачи. Виконайте віджимання, а потім виставте по-черзі руки вперед і затримайтеся на 1 рахунок. Чергуйте віджимання і випади руками протягом 30 секунд.

Вправа 7. Біг на місці. Встаньте прямо, біжіть на місці, намагаючись вдарити п’ятами по сідницях. Виконуйте вправу протягом 30 секунд.

Вправа 8. Стрибки. Встаньте прямо, торкніться руками підлоги і стрибніть назад. Потім відразу ж встаньте і підстрибніть вгору підтягнувши під себе ноги. Чергуйте такі пряжки протягом 30 секунд.