Комплекс вправ “Бразильські сідниці”

Катерина

Updated on:

Купивши абонемент в спортзал не завжди є зайві кошти для занять з тренером, а так хочеться щоб хтось розповів, які вправи виконувати, щоб підтягнути сідниці. Вправ для сідниць на сьогодні існує безліч, але часу виконувати їх всіх немає. Якщо ви мрієте про пружні та спокусливі сідниці, тоді ці прості вправи будуть їх запорукою. Спочатку їх можна виконувати без зайвого навантаження, проте з часом воно буде необхідним, для того щоб отримати бажаний результат.

brazilski_sidnici

Комплекс вправ “Бразильські сідниці”

1. Піднімаємо коліна до грудей

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. По черзі піднімайте до грудей праве і ліве коліно так швидко, як це можливо. Робимо 5 підходів по 50 разів.

2. Присідання з навантаженням

Це може бути штанга в тренажерному залі або просто гантеля. Встаньте прямо, ноги на ширині стегон. Плечі назад, прес напружений, живіт підтягнутий. Сідайте, роблячи акцент на сідниці і стегна, вага на п’яти, стегна паралельні підлозі. Виконуємо 5 підходів по 10 присідань.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3. Ходьба з випадами

Виконуйте кроки-випади без зупинок, виводячи вперед по черзі то праву, то ліву ногу. Можна взяти гантелі з вагою від 2 до 5 кг. 5 підходів по 20 випадів.

4. Присідання-стрибки

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Виконайте присідання, стежте, щоб стегна були паралельно підлозі. З цього положення вистрибніть так різко, як тільки можете. Зробити потрібно 5 підходів по 10 разів.