Користь і шкода кросфіту

Катерина

Updated on:

Перш за все, слід розповісти про користь кросфіту для здоров’я – вона величезна і носить багатоплановий характер. Кросфіт розвиває витривалість, зміцнює імунітет, активізує обмін речовин. У поєднанні з правильно підібраною дієтою кросфіт здатний позбавити жіночий епідерміс від ненависної «апельсинової кірки».

pravdakrosfit

Окремо варто акцентувати увагу на позитивному ефекті кросфіту для схуднення. Система сприяє до колосального спалюванню калорій, про що вже згадувалося вище. Даний ефект має місце бути також за рахунок залучення різних груп м’язів одночасно. Підтримка високого темпу ЧСС дає організму можливість витрачати енергію з більшою швидкістю, ніж це відбувається в умовах, наприклад, занять на тренажері – улюбленому жіночому засобі для схуднення.

Особливість кросфіту ще і в тому, що процес знищення калорій і зростання м’язової маси відбувається не тільки в момент занять, а й в період відпочинку. І все це максимум за годину в день, так як специфічні тренування не відрізняються тривалістю. Перевагами кросфіту як виду спортивних занять є також відсутність необхідності прийому стероїдних гормонів.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Хоча в більшості джерел інформації і можна зустріти твердження про користь кроссфіту для серцево-судинної системи, думки фахівців з даного питання розходяться. Одні дійсно вважають, ніби в момент занять кросфітом відбувається зміцнення серцевого м’яза, але все більше їх число спростовує цей факт, наполягаючи на зворотному: тренування здатні запросто спровокувати розвиток ішемічної хвороби серця, згодом – гіпертрофію міокарда.

. . . . . .

Високий ступінь навантаження нерідко викликає збої в роботі організму у вигляді суглобових болів, занепаду сил, нудоти. Дані ознаки стають сигналом того, що вам кросфіт-тренування не підходять або як мінімум слід зменшити їх темп. У будь-якому випадку, пройдіть медогляд. І буде краще, якщо ви зробите це до початку занять кросфітом, а не після виникнення тривожних симптомів.