Що їсти після шостої, щоб можна було схуднути?

Катерина

Updated on:

Зараз з’явилася мода на правильне харчування і не тільки тому, що всі хочуть добре виглядати і бути здоровими, а й хочуть це показати іншим і навчити їх як робити це правильно. Але, на жаль, не кожен хто говорить, що правильно харчується робить це насправді, і він навіть про це може не здогадуватися.

pislya6_ihudnuti

Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з продуктами, які можна їсти після 18:00.

1) Легкозасвоювані продукти. До них відносяться овочі, морепродукти, риба, фрукти. Не рекомендується вживати йогурти і бульйони, які швидко виводяться з організму.

. . .

2) Низькокалорійна їжа. Постарайтеся залишати на вечір чверть від звичайного добового раціону, а калорійні страви вживати до трьох годин дня.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

3) Нежирні продукти. Жирна їжа дає відчуття тяжкості в шлунку і може стати причиною поганого сну.

4) Їжа з вмістом магнію і калію. Вважається, що така їжа, вжита за 2 години до сну, сприяє розслабленню м’язів і стабілізації роботи головного мозку. Тому варто звернути увагу на такі продукти, як риба запечена, зелень, капуста, зелений горошок, злаки.

Є такі зовсім некалорійні продукти, які викликають спалювання великої кількості калорій і призводять до схуднення. Якщо вживати їх увечері після занять спортом, то можна домогтися гарних результатів.

Йдеться про капусту, диню, моркву, селеру, краби, абрикоси, яблука, чорниці, брокколі, буряк, вишні і ін.

Головне вибирайте відповідні для вечірньої трапези продукти і тоді проблем з вагою не виникне.