Тренування після відпустки

Катерина

Updated on:

Сьогодні ми поговоримо, як після відпустки повернутися до звичного режиму тренувань.

trenuvannyapislya_vidpustki

1) Стежте за харчуванням

Ви повернулися до реального життя, де курячі грудки і гречка – частина звичайних буднів. На жаль, наш організм влаштований так, що він швидко звикає до запропонованих умов. Тому відразу сідати на жорстку дієту не варто. У двох словах – почніть дивитися, що кладете в тарілку.

2) Не ставте рекорди після відпочинку

Може здатися, що ви стали сильнішими після відпочинку. Добре якщо так. Але ж був випитий не один келишок вина і далеко не 2 келихи пива. Звідси припущення, що сил поменшало, але в цілому організм відновився і відпочив від щотижневого навантаження, силових тренувань. Не слід відразу ж робити собі велике навантаження. Перше тренування не для рекордів. Радимо зробити кругове тренування. Загальна тривалість тренування не більше 1 години.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

3) Не лінуйтеся

Багатьом знайома ситуація, коли все не так після відпочинку. Поки ви тренуєтеся – ви живете. Зберіть залишки своєї сили волі в кулаки і візьміть новий абонемент в спортзал. Після відпочинку всі ваші м’язи будуть прокачуватися як вперше.

4) Відпочивайте

Тренування після відпочинку надають більший вплив на організм, ніж під час трудових буднів, тому не забувайте про відновлення. Спіть по 8 годин, тільки так можна буде швидше влитися в нормальний тренувальний ритм.