3 ПРИЧИНИ ПОЯВИ ЦЕЛЮЛІТУ

Катерина

Updated on:

Ямочки на щоках виглядають мило і привабливо, а ось ямочки на стегнах – зовсім інша історія. І хоча деякі фахівці вважають «апельсинову кірку» просто особливістю жіночого організму, нам складно змиритися з нею.

poyava_celyuli

Є 3 ключові причини появи целюліту, які обов’язково потрібно знати. Адже запобігти розвитку целлюлітних горбків простіше, ніж боротися з ними, коли вони міцно влаштуються на ваших стегнах.

НЕСТАЧА ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Багато хто помилково вважає, що целюліт з’являється виключно через жир і у худеньких цієї проблеми немає. Однак все не так просто. Якщо дівчина веде сидячий спосіб життя, то схуднення може сприяти розвитку «апельсинової кірки», адже при цьому шкіра стає менш пружною.

Щоб підтримувати тіло в тонусі (особливо під час схуднення), важливо регулярно тренуватися. Заняття повинні включати в себе силові вправи, кардіо-навантаження і розтяжку – це дозволить зміцнити м’язи, підтягнути шкіру і одночасно позбутися від жирових відкладень. Плануючи тренування, обов’язково зверніть увагу на різноманітні випади і присідання.

ШКІДЛИВА ЇЖА

Однією з основних причин появи «апельсинової кірки» вважаються токсини, які отруюють організм. Правильне харчування, багате антиоксидантами і клітковиною, допомагає позбутися від токсинів і запобігти появі целюлітних горбків.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Їжте свіжі фрукти і овочі, адже вони мають найбільшу кількість антиоксидантів і цінних харчових волокон. Крім цього, вони активізують вироблення колагену, який відповідає за пружність шкіри.

ЗНЕВОДНЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Правильне харчування має доповнюватися дотриманням питного режиму. Звичайна негазована вода підтримує тонус шкіри, виводить через нирки токсини. А кава і чай, навпаки, зневоднюють організм, сприяючи розвитку «апельсинової кірки».

Норма споживання води в день для кожної людини своя і розраховується за принципом: 30-40 мл на кг ваги. Наприклад, при вазі в 60 кг, ви повинні випивати 1,8-2,4 л води в день.