Кращі види навантажень для спалювання жирів

Катерина

Updated on:

Швидка ходьба – є найкращим видом аеробного навантаження, дозволяє максимально прискорити метаболізм і процес спалювання жиру. Є найбільш природним видом діяльності. Ходьба рекомендується людям із захворюваннями суглобів нижніх кінцівок і хребта. Ходьба не викликає перевантаження серцево-судинної системи.

naikraszi_vidi_navantazhennya

При схудненні ходьба повинна бути швидкою – не менше 120 кроків за хвилину, при більш повільному темпі процес схуднення йде значно повільніше. Найбільш ефективна ходьба зі змінним темпом: швидко-повільно-швидко …, а також ходьба по місцевості зі змінним ландшафтом.

Біг – альтернатива ходьбі. Біг, як і ходьба, не вимагає спеціальних тренажерів і взагалі спортивного залу. Однак поряд з цим підвищує навантаження на суглоби і хребет. Крім того, на відміну від ходьби вимагає спеціальної форми, взуття та підготовленої місцевості.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Плавання – можна комбінувати з іншими видами навантаження, а також окремо. Плавання зміцнює м’язовий корсет спини, виправляє поставу. Воно створює навантаження не тільки на ноги, але і на плечовий пояс. Плавання – це найбільш гармонійний вид фізичного навантаження.

Активні ігрифутбол, баскетбол, волейбол і так далі.

Велосипед, ролики – роблять тренування більш захоплюючими, проте вони спалюють набагато менше калорій, ніж ходьба.