Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Кращі види навантажень для спалювання жирів


Швидка ходьба - є найкращим видом аеробного навантаження, дозволяє максимально прискорити метаболізм і процес спалювання жиру. Є найбільш природним видом діяльності. Ходьба рекомендується людям із захворюваннями суглобів нижніх кінцівок і хребта. Ходьба не викликає перевантаження серцево-судинної системи.

naikraszi_vidi_navantazhennya.jpg (68.93 Kb)

При схудненні ходьба повинна бути швидкою - не менше 120 кроків за хвилину, при більш повільному темпі процес схуднення йде значно повільніше. Найбільш ефективна ходьба зі змінним темпом: швидко-повільно-швидко ..., а також ходьба по місцевості зі змінним ландшафтом.

Біг - альтернатива ходьбі.

Біг, як і ходьба, не вимагає спеціальних тренажерів і взагалі спортивного залу. Однак поряд з цим підвищує навантаження на суглоби і хребет. Крім того, на відміну від ходьби вимагає спеціальної форми, взуття та підготовленої місцевості.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Плавання - можна комбінувати з іншими видами навантаження, а також окремо. Плавання зміцнює м'язовий корсет спини, виправляє поставу. Воно створює навантаження не тільки на ноги, але і на плечовий пояс. Плавання - це найбільш гармонійний вид фізичного навантаження.

Активні ігри - футбол, баскетбол, волейбол і так далі.

Велосипед, ролики - роблять тренування більш захоплюючими, проте вони спалюють набагато менше калорій, ніж ходьба.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації