Топ-3 додатки для здорового і стрункого тіла

Катерина

Updated on:

Пропонуємо вам ознайомитися з корисними додатками, які спростять життя і зроблять здоровий спосіб життя ще простішим і веселішим.

3dodatkidlyatila

1) MyFitnessPal

Тим, хто тільки починає знайомитися з основами здорового харчування, дуже важливо приділити увагу такому поняттю, як відповідність білків, жирів та вуглеводів. І тут не обійтися без лічильника калорій. MyFitnessPal – додаток, за допомогою якого можна рахувати калорії, налаштовувати свої цілі по харчуванню, стежити за статистикою. У базі даних понад 6 мільйонів продуктів. Ця база щодня поповнюється. Дуже зручно користуватися з телефону. Також можна створювати і зберігати власні рецепти.

2 . Water Balance

Ви знаєте, що ми на 80% складаємося з води, а тому 30 мл на 1 кг ваги – це та сама норма, рекомендована для оптимального функціонування всіх органів. Але багато хто не випивають і половини своєї норми. Ця програма-нагадування буде сповіщати вас, коли час випити черговий стаканчик води.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

3. Nike Training Club

Понад 150 тренувань для різних рівнів підготовки. Можна вибрати програму на все тіло або зосередитися на певних м’язах. Техніку вправ показують інструктори. Є програми як для домашніх тренувань, так і для спортивного залу. Все дуже зрозуміло і зручно.

Ви також можете обрати і інші додатки для ведення здорового спосібу життя, але ми обрали Топ-3 додатки, на нашу думку, для здорового і стрункого тіла.