Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Топ-3 додатки для здорового і стрункого тіла


Пропонуємо вам ознайомитися з корисними додатками, які спростять життя і зроблять здоровий спосіб життя ще простішим і веселішим.

3dodatkidlyatila.jpg (401.89 Kb)

1) MyFitnessPal

Тим, хто тільки починає знайомитися з основами здорового харчування, дуже важливо приділити увагу такому поняттю, як відповідність білків, жирів та вуглеводів. І тут не обійтися без лічильника калорій. MyFitnessPal - додаток, за допомогою якого можна рахувати калорії, налаштовувати свої цілі по харчуванню, стежити за статистикою. У базі даних понад 6 мільйонів продуктів. Ця база щодня поповнюється. Дуже зручно користуватися з телефону.

Також можна створювати і зберігати власні рецепти.

2 . Water Balance

Ви знаєте, що ми на 80% складаємося з води, а тому 30 мл на 1 кг ваги - це та сама норма, рекомендована для оптимального функціонування всіх органів. Але багато хто не випивають і половини своєї норми. Ця програма-нагадування буде сповіщати вас, коли час випити черговий стаканчик води.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

3. Nike Training Club

Понад 150 тренувань для різних рівнів підготовки. Можна вибрати програму на все тіло або зосередитися на певних м'язах. Техніку вправ показують інструктори. Є програми як для домашніх тренувань, так і для спортивного залу. Все дуже зрозуміло і зручно.

Ви також можете обрати і інші додатки для ведення здорового спосібу життя, але ми обрали Топ-3 додатки, на нашу думку, для здорового і стрункого тіла.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Про здоров'я

Схожі публікації