Планка – шлях до тонкої талії

anna

Updated on:

Планка – це вправа для зміцнення м’язів живота. Максимальну ефективність від планки можна досягти лише за умови правильного виконання цієї вправи.

У цій статті – вся інформація, яка допоможе вам розібратися в тонкощах виконання цієї вправи. Якщо будете дотримуватись перерахованих правил і рекомендацій, – позитивний результат вам забезпечений. А це – підтягнутий живіт і накачаний прес. Крім того, усіх цих результатів ви можете досягнути в домашніх умовах.

Досить часто новачки у тренажерних залах беруть надмірне навантаження на зону пресу. у тому числі класичними або бічними скручуваннями. Давайте не будемо слідувати шаблонам, а щоб привести м’язи живота в необхідну бажану форму пропрацюємо нові і нестандартні способи тренування. Зокрема, планку. Виконання цієї вправи дозволяє зміцнити м’язи кора та сформувати міцний м’язевий корсаж.

Варто зазначити, що цей метод тренування не застосовують у випадках, коли робота йде на рельєф. Оскільки планка спрямована на зміцнення і формування, а не на накачування м’язів. Через те вправу частіше виконують ті, хто прагне підвищити рівень своєї сили і витривалості.

Основні переваги вправи планка:

  • ця вправа зміцнює та розвиває м’язи
  • покращує концентрацію
  • удосконалює талію

В основному виконання планки спрямоване на формування жорстких корсетних м’язів, особливо черевних і спинних. Якщо ви виконуєте планку правильно – то шийні м’язи також будуть задіяні, а це дозволить значно покращити вашу поставу.

Виконувати планку правильно не важко, просто виконуємо вказівки із відео чи нашої статті.

Ця вправа дозволяє збільшити витривалість плечових м’язів, оскільки вони зміцнюються під час планки. Також планка стимулює розвиток біцепсів, через інтенсивну роботу двоголового м’яза плеча. Це відбувається, коли ми утримуємо верхній відділ на витягнутих руках. У процесі тренування зміцнюються також грудні, нижні спинні, сідничні м’язи, прес та ікри.

Також це хороша вправа на концентрацію і витривалість. Це прекрасна можливість попрацювати над собою та загартувати свій характер.

Планка буде особливо корисна тим, хто розпочинає боротьбу з обвислим животом і нечіткою талією. Планка не лише усуне ці проблеми, але зробить тіло більш досконалим. Підтягнута талія і красиві кубики вам гарантовані. Однак не слід забувати про збалансоване правильне харчування і відмовлятися від кардіо тренувань.

planka_shlyah_do_tonkoji_taliji_3

Як правильно виконувати планку?

На підлогу, навпроти великого дзеркала стелимо килимок для фітнесу / йоги. Потім приймаємо упор лежачи, впираємося пальцями ніг і руками в підлогу і витягуємо корпус.

Спину необхідно витягнути так, щоб лінія від голови до п’ят стала прямою. Напружуємо м’язи живота, і контролюємо центральну частину тіла. Не можна допускати провисання, випинання сідниць, бо виконання вправи не буде ефективним.

У такому положенні необхідно утримувати тіло мінімум пів хвилини, максимум – скільки вистачить сил.