Тренуємось в дорозі на роботу!

DaydreamerGreen

Updated on:

in_the_buss

Ви людина активна, але не завжди є час на бажані тренування? Можливо робота чи навчання відбирають забагато часу? А офісна обстановка не зовсім підходить для виконання вправ? Ми маємо для вас вирішення, що допоможе вам підтримувати форму, до наступного тренування. Кілька способів простих тренувань для тих, в кого вільний час виявляється тільки в дорозі.

Маршрутний серфінг

Їдучи в громадському транспорті – не сідайта, поїздіть стоячи. Звичайно ж це не все. Не варто опиратись на двері чи чіплятись за поручні. Спробуйте трішки постаратись, та втриматись на ногах. Це змусить мобілізуватись організм, повірте, він на це здатен. Напружуватимуться різні м’язи тіла, організм буде змушений триматись в тонусі. Звичайно, повноцінним фітнесом це не назвеш, але мінімальна користь все ж буде. Більше того, пройде певний час, і ви помітите, що втримуватиметесь на ногах у будь яких ситуаціях.

Тренуємо м’язи живота в дорозі

Їздячи в громадському транспорті, скорочуйте м’язи живота, наче при затягуванні ременя. Перетворіть це в системні заняття, незалежно від положення. Це допоможе тримати м’язи прессу в тонусі.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою

Тренуємо м’язи сідниць

Знаю, ви здивовані)

Але це не жарт. Напружуючи та розлабляючи м’язи сідниць, ви не лише триматимете їх в тонусі, а й укріплятимете свої внутрішні м’язи. Це можна робити буквально у будь якій обстановці, ніхто й не помітить!

Пішки вверх – пішки вниз!

Завжди, коли є нагода ходити своїми двома – робіть це. Сходами вверх, сходами вниз, ескалатором в метро, в магазин та на роботу, в школу, садок, кафе та додому – категорично відмовтесь від ліфтів та максимально відмовтесь від транспорту, якщо, звичайно, не поспішаєте. Вважається, що людина має робити протягом дня 10000 кроків. Проходячи цю дистанцію ви триматимете тіло в хорошій формі. А підкріплюючи все підняттями сходами, це перетвориться в повноцінне невеличке тренування!

Але запам’ятайте, ці вправи навряд чи допоможуть вам скинути зайву вагу. Вони лише допоможуть тримати тіло в тонусі, не розслаблятись, якщо вимушені перерви між тренуваннями надто довгі.