Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Плоский живіт для ледачих


Проблема в тому, що спалити жир тільки в одній частині тіла за допомогою вправ в принципі неможливо. А якщо ви хочете, щоб змінився рельєф тіла, без правильного харчування не обійтися. Дозволити собі пару тістечок, а потім спалити калорії в спортзалі? Такий підхід працює тільки в тому випадку, якщо ви вже зараз можете похвалитися хорошою формою і підтримуєте її за допомогою тренувань. Якщо ж ваша мета - стати стрункішою і при цьому підтягти м'язи, необхідний комплексний підхід.

ploskiizhivitlaikaf.jpg (2.07 Kb)

Щоб живіт був пружним і підтягнутим, вправи для абдомінальних м'язів, кардіо, силові вправи з обтяженням обов'язкові, але ефективні тільки з правильним харчуванням.

Плоский живіт для ледачих

1. Маленькі збалансовані порції кожні 2-3 години, тому що великі порції провокують значний викид інсуліну і дають сигнал організму накопичувати жир.

2. Правильне поєднання білків, жирів і вуглеводів. У дні тренувань співвідношення повинно бути таким: білки - 35%, жири - 15%, вуглеводи - 50%. У дні відпочинку: білки - 50%, жири - 20%, вуглеводи - 30%.

3. Раціональний розподіл продуктів протягом дня. Складні вуглеводи їжте в першій половині дня, білки - після 15:00.

4. Повністю виключіть з раціону трансжири (напівфабрикати, фастфуд, промислові солодощі). Їжте якомога більше клітковини (пластівці, злаки, висівки, овочі і фрукти). Поступово зменшуйте кількість солі.

5. Відпочивайте і не хвилюйтеся. Приділяйте більше часу на сон, намагайтеся їсти повільно і дихайте глибше - стреси провокують набір ваги.Фітнес

Схожі публікації