Плоский живіт для ледачих

Катерина

Updated on:

Проблема в тому, що спалити жир тільки в одній частині тіла за допомогою вправ в принципі неможливо. А якщо ви хочете, щоб змінився рельєф тіла, без правильного харчування не обійтися. Дозволити собі пару тістечок, а потім спалити калорії в спортзалі? Такий підхід працює тільки в тому випадку, якщо ви вже зараз можете похвалитися хорошою формою і підтримуєте її за допомогою тренувань. Якщо ж ваша мета – стати стрункішою і при цьому підтягти м’язи, необхідний комплексний підхід.

ploskiizhivitlaikaf

Щоб живіт був пружним і підтягнутим, вправи для абдомінальних м’язів, кардіо, силові вправи з обтяженням обов’язкові, але ефективні тільки з правильним харчуванням.

Плоский живіт для ледачих

1. Маленькі збалансовані порції кожні 2-3 години, тому що великі порції провокують значний викид інсуліну і дають сигнал організму накопичувати жир.

2. Правильне поєднання білків, жирів і вуглеводів. У дні тренувань співвідношення повинно бути таким: білки – 35%, жири – 15%, вуглеводи – 50%. У дні відпочинку: білки – 50%, жири – 20%, вуглеводи – 30%.

3. Раціональний розподіл продуктів протягом дня. Складні вуглеводи їжте в першій половині дня, білки – після 15:00.

4. Повністю виключіть з раціону трансжири (напівфабрикати, фастфуд, промислові солодощі). Їжте якомога більше клітковини (пластівці, злаки, висівки, овочі і фрукти). Поступово зменшуйте кількість солі.

5. Відпочивайте і не хвилюйтеся. Приділяйте більше часу на сон, намагайтеся їсти повільно і дихайте глибше – стреси провокують набір ваги.