Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

З чого почати трансформацію тіла


3_pidjom_nogy_stoyachy_na_kolini.jpg (111.54 Kb)

Більшість бажаючих змінити себе нічого не хочуть міняти в своєму житті. Щоб змінити своє тіло, ви повинні бути готові робити не стільки, скільки можете, а стільки, скільки буде потрібно.

Жінки вибирають дієти з двох причин - вони зрозумілі, і вони закінчуються. Після дієти можна знову повернутися до колишнього життя, поїсти смачненького, купити пару нових суконь, які через два тижні вже можна знову ховати в шафу. Чоловіки думають, що зможуть змінитися, не виходячи з дому, на турніках або ліниво прогулюючись в залі від одного тренажера до іншого. Всі готові щось робити, але не в достатньому обсязі.

Красива підтягнута фігура ще нікому не дісталася даром.

За кожним красивим тілом стоїть колосальна праця. Так, комусь щастить більше, хтось народжується з хорошими генетичними даними, а потім лише підкреслює переваги своєї форми за допомогою харчування, тренувань, режиму і добавок, а комусь доводиться з нуля працювати над собою.

Трансформація не повинна стати насильством над собою. Жорсткі дієти до 900 ккал, розвантажувальні дні, відпрацювання цукерочок в залі. Так більшість жінок і втрачають своє здоров'я. Крім того, сильні обмеження - завжди висока ймовірність зриву. vpravatransformaciya.jpg (82.11 Kb)

Щоб полюбити тренування потрібно почати займатися. Якщо ви хочете підтримувати форму, то знайдіть той вид тренувань, який подобається саме вам. Зрозуміло, якщо вашою метою є трансформація, то доведеться розширити коло своїх інтересів. Наприклад, ви займаєтеся йогою і хочете побудувати прекрасну фігуру, то до улюбленої йоги доведеться додати силові і посильні аеробні навантаження.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

У роботі над собою немає місця комплексам. Якщо ви хочете почати схуднення або іншу трансформацію, то залиште комплекси позаду. Зрештою, ви працюєте над власним здоров'ям, і отримуєте заслужену нагороду - красиве тіло.

Струнке підтягнуте тіло не можна купити, або отримати в дар. Це завжди результат довгої роботи, яка може зайняти кілька місяців чи кілька років.

Пам'ятайте:

Ніхто не має ідеального тіла. Є вдале висвітлення, відпрацьовані перед дзеркалом пози, іноді фотошоп і, звичайно, величезна праця.Фітнес

Схожі публікації