З чого почати трансформацію тіла

Катерина

Updated on:

3_pidjom_nogy_stoyachy_na_kolini

Більшість бажаючих змінити себе нічого не хочуть міняти в своєму житті. Щоб змінити своє тіло, ви повинні бути готові робити не стільки, скільки можете, а стільки, скільки буде потрібно.

Жінки вибирають дієти з двох причин – вони зрозумілі, і вони закінчуються. Після дієти можна знову повернутися до колишнього життя, поїсти смачненького, купити пару нових суконь, які через два тижні вже можна знову ховати в шафу. Чоловіки думають, що зможуть змінитися, не виходячи з дому, на турніках або ліниво прогулюючись в залі від одного тренажера до іншого. Всі готові щось робити, але не в достатньому обсязі.

Красива підтягнута фігура ще нікому не дісталася даром. За кожним красивим тілом стоїть колосальна праця. Так, комусь щастить більше, хтось народжується з хорошими генетичними даними, а потім лише підкреслює переваги своєї форми за допомогою харчування, тренувань, режиму і добавок, а комусь доводиться з нуля працювати над собою.

Трансформація не повинна стати насильством над собою. Жорсткі дієти до 900 ккал, розвантажувальні дні, відпрацювання цукерочок в залі. Так більшість жінок і втрачають своє здоров’я. Крім того, сильні обмеження – завжди висока ймовірність зриву.

vpravatransformaciya

Щоб полюбити тренування потрібно почати займатися. Якщо ви хочете підтримувати форму, то знайдіть той вид тренувань, який подобається саме вам. Зрозуміло, якщо вашою метою є трансформація, то доведеться розширити коло своїх інтересів. Наприклад, ви займаєтеся йогою і хочете побудувати прекрасну фігуру, то до улюбленої йоги доведеться додати силові і посильні аеробні навантаження.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

У роботі над собою немає місця комплексам. Якщо ви хочете почати схуднення або іншу трансформацію, то залиште комплекси позаду. Зрештою, ви працюєте над власним здоров’ям, і отримуєте заслужену нагороду – красиве тіло.

Струнке підтягнуте тіло не можна купити, або отримати в дар. Це завжди результат довгої роботи, яка може зайняти кілька місяців чи кілька років.

Пам’ятайте:

Ніхто не має ідеального тіла. Є вдале висвітлення, відпрацьовані перед дзеркалом пози, іноді фотошоп і, звичайно, величезна праця.