Як швидко і ефективно прибрати живіт

Катерина

Updated on:

Прибрати жир з живота в домашніх умовах можна тільки за умови відповідального і комплексного підходу до вирішення проблеми. Важливо розуміти, що викликало обвисання черевної стінки – це можуть бути гормони, неправильне харчування або спосіб життя в цілому. Якщо винен гормональний дисбаланс, потрібно компетентне лікування. В інших випадках найшвидший спосіб зробити живіт красивим і пружним – це налагодити харчування і зайнятися спортом.

pribrati_zhivit_nove

Якщо ваша мета – швидко і ефективно схуднути, потрібна дієта. Але якщо ви прагнете схуднути, не зашкодивши здоров’ю, отримати стійкий результат і ідеальні форми, можна обійтися без дієт. Правильним рішенням стане коригування раціону, зміна харчових звичок і перехід на правильне харчування.

Жінкам вдасться позбутися від зайвих кілограмів, якщо вона буде дотримуватися ряду важливих принципів і правил, а саме:

– їсти треба дрібно і невеликими порціями, ідеальний графік – 5-6 разів на день по 250 грам;

– створюємо дефіцит калорій – в добу дівчатам треба споживати не більше 1200-1300 ккал;

Цікаве відео про заняття спортом

– перерва між прийомами їжі не повинна перевищувати 3 годин, не можна відчувати почуття голоду;

– основу раціону повинні складати білкові продукти, також потрібна клітковина, складні вуглеводи, корисні рослинні жири, вітаміни та інші корисні речовини;

– останній прийом їжі за 3 години до сну;

– виключаємо шкідливі продукти: солодощі, борошняне, смажене, жирне, фаст-фуд, алкоголь, майонез, напівфабрикати, ковбасну продукцію;

– треба багато пити, в добу належить випивати до 2 літрів води, вона очищає організм, тамує відчуття голоду.

Поступово організм адаптується і звикне до такого режиму. Це позитивно позначиться на фігурі і допоможе спалити підшкірний жир. Крім того, налагодиться робота внутрішніх органів, покращиться настрій, нормалізується функція ендокринної системи, в тілі з’явиться легкість, а стрілки ваги стрімко поповзуть вниз.

Варто зазначити, що такі зміни відбудуться не за тиждень. Нижню частину живота вдасться прибрати і перетворити в красивий прес тільки через 2-3 місяці після переходу на нове меню. Для того щоб прискорити появу результатів, правильне харчування треба підкріпити спортивними тренуваннями.

pribrati_zhivi_thavka

Спорт – ключовий фактор у формуванні красивого тіла. Схуднути можна і без вправ. Але якщо ви хочете скинути зайву вагу, накачати прес, зробити тіло рельєфним і підтягнутим, фізичні навантаження необхідні.

Існує багато різних програм для виконання в тренажерному залі або будинку. Жир допоможуть зігнати фітнес, аеробіка, танцювальна гімнастика, а також звичайні заняття в басейні, стрибки на скакалці, використання обруча. Якщо ви хочете повернути фігуру в норму після пологів, почати тренування в спортзалі або вдома можна не раніше, ніж через 4-6 місяців після появи малюка на світ.

Якщо обвислий живіт змушує вас комплексувати, почніть заняття в домашніх умовах, як тільки з’явиться впевненість у собі.