Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Поради для занять фітнесом


sovety1.jpg (26.44 Kb)

Фітнес – це загальна фізична підготовка вашого організму. Головна перевага фітнесу полягає в тому, що займаючись ви стимулюєте своє тіло не тільки на досягнення фізичної краси, але й здоров’я, що приносить нашому організму максимальну користь.

Проте, якщо Ви хочете, щоб фітнес став частиною вашого життя потрібно перечитати багато теорії і знати більшість технічних і психологічних нюансів. Не достатньо просто ходити в тренажерний зал і «піднімати вагу». Нижче ми приведемо декілька порад і принципів, які допоможуть Вам на шляху до досягнення здорового способу життя.

1.Вкладайтесь на 110%

Всі люди по своїй натурі ледарі. Ви маєте зрозуміти, що для досягнення результатів необхідно вижимати максимум з себе.

Зробіть в залі на один підхід більше, на 3 повторення вправи більше ніж потрібно, в цьому правилі полягає не тільки фізичний, але й психологічний аспект. Налаштуйте своє тіло на досягнення результату.

2.Підходьте до тренувань розумно

Головне в тренуваннях – це розумний підхід, нашому тілу потрібний час на відпочинок і нарощування м’язів. Фітнес має приносити користь і задоволення, суть не в кількості тренувань, а в їх ефективності.

Дивіться також відео, яку робити розминку перед пробіжкою.

3. Знайдіть партнера по тренуваннях

Не варто недооцінювати спільні тренування, так як вони дійсно дозволяють поліпшити тренування і прогресувати. Вам потрібен партнер, який зможе підбадьорити Вас під час тренувань, змусити зробити зайвий підхід і допоможе зі снарядом.

4. Менше розмов – більше діла

Старайтесь менше розмовляти займаючись фітнесом. По-перше, Ви збільшите інтенсивність тренувань, по-друге, м’язи зберігають свій тонус, по-третє, Ви збережете необхідну концентрацію і мотивацію.

5. Слідкуйте за харчуванням

Тренувань в залі недостатньо для досягнення гарної фігури. Слідкуйте за тим, що Ви їсте. Доведіть до ладу ваш раціон. Дізнайтесь про головні правила і принципи в здоровому харчуванні.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації