Правильне дихання допоможе накачати кубики

Катерина

Updated on:

Якщо ви наполегливо качаєте прес і займаєтеся в залі, а кубиків досі немає, то у нас для вас є новина. Рельєфний прес створюється не тільки тренуваннями, але і правильним диханням.

pravilne_dihannya

Як правильно дихати? Спершу – повний видих перед кожним рухом, потім втягнути живіт і продовжуємо видихати, щоб відчувати, як передня черевна стінка буквально втискається всередину. Така техніка дихання дозволяє м’язам працювати в повну силу і контактувати один з одним.

. . . . . .

Повільне, контрольоване дихання під час тренувань допомагає м’язам краще розтягуватися і активніше працювати, а також краще насичує кров киснем, який підтримує організм і підвищує витривалість.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Але пам’ятайте, одним подихом рельєф не зробиш – необхідні регулярні і інтенсивні тренування. Але, займаючись в черговий раз, не забувайте правильно дихати.

Тренування преса

Косі скручування

Ляжте на підлогу, коліна зігнуті, гомілки на лавці. Помістіть одну руку за голову. Зробіть підйом тулуба, спробуйте ліктем руки, яка знаходиться за головою, торкнутися протилежного коліна. Ці “скручування” тренують косі м’язи преса. Виконайте 2 підходи по 12-20 повторень на кожну сторону.

Скручування на похилій площині

Скористайтеся лавкою для преса, зафіксуйте положення ніг, руки покладіть за голову або схрестіть на грудях, підніміться приблизно на 4/5 амплітуди, а потім спустіться з точністю до декількох сантиметрів у вихідне положення. Іншими словами, підтримуйте напругу в м’язах преса протягом всього руху. Виконайте 2 підходи по 12-20 повторень на кожну сторону.