Спорт зміцнює не тільки тіло, а й психіку

Катерина

Updated on:

Регулярні заняття спортом позитивно позначаються не тільки на фізичному здоров’ї, але і на психічному. Але які саме вправи приносять найбільшу користь?

psihika

Група дослідників з британського університету Лимерика стверджує, що регулярні силові тренування можуть попередити розвиток депресії і навіть допомогти впоратися з захворюванням. Результати дослідження підтвердили, що додавання регулярних силових тренувань до традиційних методів терапії допомагає швидше подолати депресію, а також знизити ймовірність її рецидиву.

. . . . . .

В рамках дослідження вчені проаналізували результати 33 клінічних експериментів, в яких в цілому брали участь майже 2 000 осіб. В результаті було встановлено, що ті добровольці, які займалися силовими вправами два рази на тиждень, в результаті швидше долали хворобу.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Особливо цікавим є той факт, що ефект кращим, коли були більш серйозні захворювання. Автори дослідження вважають, що найбільш оптимальним буде проводити два тренування в тиждень, протягом яких виконувати по 8-10 різних вправ, по 12 повторів.