Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Що повинні знати жінки про спалювання жиру


Якщо спалювання жиру - основна мета ваших тренувань, є кілька моментів, про які ви повинні пам'ятати. Крім усього того, що ви вже знаєте з різних джерел про втрату ваги, враховуйте ще й те, що жіночий організм по-іншому реагує на всі заходи по зменшенню жирового прошарку. Гарна фігура стала невід'ємним атрибутом жіночої краси в сучасному суспільстві, в зв'язку з тим все більше жінок хочуть виправити всілякі недоліки.

spalyuemo_zhir.jpg (78.08 Kb)

Скорегувавши раціон харчування і тренувальну програму відповідно до особливостей жіночого організму ви помітите поліпшення результатів.

Спалювання жиру у чоловіків і жінок будується на одному принципі - шляхом створення дефіциту калорій за рахунок зниження споживання їжі і збільшення витрати енергії за рахунок тренувань, але є кілька ключових відмінностей, які можуть допомогти вам досягти мети.

Що повинні знати жінки про спалювання жиру

1 - Використовуйте низьковуглеводні дієти, але не безвуглеводні

Перша порада, яку повинна слідувати жінка на шляху спалювання жиру це те, що при складанні раціону харчування бажано розглядати варіанти дієт з низьким вмістом вуглеводів, але ніяк не безвуглеводних дієт.

Можливо, жіночий організм відмінно реагує на зниження споживання вуглеводів, але якщо це зниження буде надмірним, ви будете відчувати слабкість, метаболізм сповільниться.

Зберегти в таких умовах колишню швидкість метаболізму вище можливостей людського організму.

Таким чином, деяка кількість вуглеводів в раціоні, бажано, не менше 100 грамів на добу, допоможе зберегти ваш метаболізм швидким, тоді ви зможете побачити максимальні результати жироспалювання. Уповільнення метаболізму найшвидший спосіб звести до нуля результати будь-якої дієти. Інший важливий момент, на який слід звернути увагу при харчуванні, вживайте в їжу правильні вуглеводи, тобто дотримуйтеся дієти з вмістом повільних вуглеводів, таким чином, вам буде досить меншої кількості калорій, отриманих з вуглеводної їжі, щоб відчувати себе нормально.

2 - Дотримуйтеся режиму тренувань

Ще один аспект, який заслуговує на увагу, це режим тренувань. Багатьом жінкам доводиться істотно збільшувати тривалість і число тренувань, щоб створити дефіцит калорій в організмі через те, що їх організм має низьке енергоспоживання. Дефіцит калорій необхідний для спалювання жирів.

Не варто забувати і про те, що перетренування і різке зниження кількості жирових відкладень можуть привести до порушення менструального циклу, що в довгостроковій перспективі може стати проблемою, в кінцевому рахунку, призведе до погіршення здоров'я в цілому.

Якщо в якийсь момент ви помітили, що ваш план тренувань і дієт, почав приносити негативний результат, прийшов час переглянути його на предмет урізання обсягу фізичних вправ і повернення їжі назад в раціон. На початку ці застереження сприймаються несерйозно, однак нехтування ними може призвести до серйозних проблем із загальним здоров'ям і благополуччям.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації