Що спалює жир ефективніше бігу

Катерина

Updated on:

Знаменитий тренер і дієтолог Харлі Пастернак, серед клієнтів якого світська діва Кім Кардашьян, зробив сенсаційну заяву. За його словами, найкращий спосіб спалювання калорій – ходьба.

szospalyuezhir2

Так, при більш інтенсивних формах кардіотренувань (таких, як біг) спалюється більше калорій в хвилину, але більшість з них надходить з нежирних тканин організму. Так що якщо ваша задача – позбавитися від зайвої ваги, легкі кардіотренування (такі, як ходьба) – ваш вибір. Вони допомагають боротися саме з жировими запасами.

Є ще одна причина, по якій не варто дотримуватися тільки високоінтенсивних тренувань. Після них сильніше хочеться їсти.

«Люди виходять із залу голодними і відразу біжать за булочкою і свіжовичавленим соком з високим вмістом цукру. Чим більше ви їсте, тим більше калорій ви знову набираєте», – говорить Харлі Пастернак.

Свою теорію тренер підкріплює статистикою: середній американець в день проходить всього близько 4 100 кроків. У країнах, де населення більш струнке, цей показник становить 10 тисяч кроків в день.

Разом з тим, за словами експерта по харчуванню Жаклін Лондон, інтенсивне тренування корисне для збільшення швидкості метаболізму. Тому варто чергувати кардіотренування різного ступеня інтенсивності.

«У кінцевому рахунку, ідеальне тренування– те, яке вам подобається настільки, щоб ви хотіли повертатися до ньогої знову і знову, займаючись регулярно», – говорить Жаклін.