Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Що спалює жир ефективніше бігу


Знаменитий тренер і дієтолог Харлі Пастернак, серед клієнтів якого світська діва Кім Кардашьян, зробив сенсаційну заяву. За його словами, найкращий спосіб спалювання калорій - ходьба.

szospalyuezhir2.jpg (115.15 Kb)

Так, при більш інтенсивних формах кардіотренувань (таких, як біг) спалюється більше калорій в хвилину, але більшість з них надходить з нежирних тканин організму. Так що якщо ваша задача - позбавитися від зайвої ваги, легкі кардіотренування (такі, як ходьба) - ваш вибір. Вони допомагають боротися саме з жировими запасами.

Є ще одна причина, по якій не варто дотримуватися тільки високоінтенсивних тренувань. Після них сильніше хочеться їсти.

«Люди виходять із залу голодними і відразу біжать за булочкою і свіжовичавленим соком з високим вмістом цукру. Чим більше ви їсте, тим більше калорій ви знову набираєте», - говорить Харлі Пастернак.

Свою теорію тренер підкріплює статистикою: середній американець в день проходить всього близько 4 100 кроків. У країнах, де населення більш струнке, цей показник становить 10 тисяч кроків в день.

Разом з тим, за словами експерта по харчуванню Жаклін Лондон, інтенсивне тренування корисне для збільшення швидкості метаболізму. Тому варто чергувати кардіотренування різного ступеня інтенсивності.

«У кінцевому рахунку, ідеальне тренування- те, яке вам подобається настільки, щоб ви хотіли повертатися до ньогої знову і знову, займаючись регулярно», - говорить Жаклін.Фітнес

Схожі публікації