Як спалити більше калорій під час прогулянки

Катерина

Updated on:

Піші прогулянки – прекрасний спосіб провести час, підтримати фізичну форму і навіть зміцнити психічне здоров’я. А ще регулярна ходьба допомагає скинути зайву вагу.

pidchas_progulyanki

Як показують результати недавніх досліджень, для цього зовсім необов’язково проходити кожен день 10 тисяч кроків, можна обмежитися втричі меншою відстанню.

. . . . .

А ось для того, щоб за час прогулянки спалити якомога більше калорій, треба стежити за швидкістю. Як свідчать результати експерименту, проведеного фахівцями з Університету штату Огайо, найкращого результату можна досягти, якщо постійно міняти швидкість пересування.

Так, постійна зміна швидкості здатнана 20% прискорити метаболізм і, отже, спалити більше калорій.

«Насправді, – говорить автор дослідження професор Маной Срінівасан, – ми рідко зберігаємо одну і ту ж швидкість під час ходьби. Залежно від тривалості прогулянки, від покриття, по якому ми гуляємо, від рівності поверхні змінюється наша швидкість. Але сенс в тому, щоб зробити ці зміни постійними – тоді ваш метаболізм буде працювати на повних обертах».

pidchasprogulyanki2

. .

Для того, щоб досягти максимального ефекту, фахівці радять міняти траєкторію руху, кут і покриття поверхні (наприклад, переходити з гравійної дороги на асфальтовану), а також проходити частину шляху з великим навантаженням.