Помилки, через які ви набираєте вагу після тренувань

DaydreamerGreen

Updated on:

bigstomach1

Ви регулярно відвідуєте спортзал, але не бачите результатів? Не поспішайте звинувачувати у всьому метаболізм чи ще якісь процеси організму. Проаналізуйте себе та свої дії. Може ви робите помилки, які допускають багато людей, особливо на початку свого тернистого шляху до здорового організму та привабливого тіла?

Тож ось вони, найпоширеніші помилки, що не дають побачити результат після тренувань.

Нагорода після тренування

Отже, тренування завершене, наскрізь промоклий одяг скинутий, ви зголодніли і починаєте з цікавістю поглядати на шматок пирога, що приховався на вашій кухні. Безумовно, маленькі поблажки – це добре. Вони дозволяють підвищують вашу мотивацію і допомагають не допускати серйозних зривів.

Але все ж не варто використовувати тренування в якості виправдання вживання нездорової їжі. Така поведінка точно не дасть вам отримати результати в справі зниження ваги. Те, що ви тільки що спалили 300 калорій, не означає, що після тренування ви можете одним махом ум’яти в два рази більше.

Ви пропускаєте розтяжку

Ви можете думати, що розминка – це марна трата часу, але регулярне нехтування розтяжкою після тренування підвищує ризик отримання травми під час занять. Травми можуть серйозно перешкодити вам скинути вагу, і надовго відлучити вас від тренажерного залу.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Забагато спортивних напоїв

Солодкі спортивні напої допоможуть вам відновити електролітний баланс в організмі. Але якщо ваше тренування було занадто коротким, то споживання зайвих калорій вам абсолютно ні до чого. Залиште спортивні напої або кокосове молоко до інтенсивних тренувань, тривалістю більше години або на випадок спекотної погоди. А якщо просто захотілося освіжитися – випийте кілька ковтків води.

Виправдовуєте пропуски тренувань?

Тренування в понеділок було настільки важким, що ви вважаєте, наче можете не давати навантаження своїм ниючим м’язам аж до початку наступного тижня. Це не найкраща ідея, якщо ви хочете побачити, як цифри на вазі зменшують своє значення. Переконайтеся, що ви присвячуєте тренування не менше п’яти годин на тиждень – це вірний шлях до зниження ваги.

Дієти після тренувань

Прийом їжі після тренування грає вирішальну роль у відновленні м’язів. Чим більше у вас м’язової маси, тим вище швидкість метаболізму. Перевірте, чи містить ваш «після тренувальний» перекус достатню кількість білків і вуглеводів.

Епізодичні тренування

Ви повинні дисциплінувати себе, якщо бажаєте справді бачити результати. Багато людей відмовляються від подальших тренувань, бо перше виявилось надто складним. А інакше й не буває. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні.