Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

9 продуктів для росту м'язів


Сир - один з найкращих продуктів для нарощування м'язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації «швидких» і «повільних» білків.

rist_myaziv.jpg (67.98 Kb)

Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м'язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм.

Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування.

Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є «повільними», тобто Ви залишаєтеся ситими на довший час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

Гречка - джерело вуглеводів, яке допомагає нарощувати м'язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м'язів.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Риб'ячий жир володіє протизапальними властивостями, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб'ячий жир також може прискорити метаболізм.

Індичка джерело білка і 11 вітамінів і мінералів.

Курячі грудки. На 100 грамів курячої грудки - 22 г. білка, з мінімальним вмістом жиру.

Вода. Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшення рівня енергії і правильному травленню.

Яйця мають велику кількість білка (6 грам в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце дуже важливий і збалансований продукт.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації