9 продуктів для росту м’язів

Катерина

Updated on:

Сир – один з найкращих продуктів для нарощування м’язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації «швидких» і «повільних» білків.

rist_myaziv

Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м’язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм.

Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є «повільними», тобто Ви залишаєтеся ситими на довший час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

Гречка – джерело вуглеводів, яке допомагає нарощувати м’язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м’язів.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Риб’ячий жир володіє протизапальними властивостями, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб’ячий жир також може прискорити метаболізм.

Індичка джерело білка і 11 вітамінів і мінералів.

Курячі грудки. На 100 грамів курячої грудки – 22 г. білка, з мінімальним вмістом жиру.

Вода. Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшення рівня енергії і правильному травленню.

Яйця мають велику кількість білка (6 грам в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце дуже важливий і збалансований продукт.