Вправи для мами із малюком

DaydreamerGreen

Updated on:

vpravy_z_kolaskou_chy_ditmy

Віддавна склався стереотип, що мама – це людина, в котрої немає часу на себе, людини, стереотип жінки, що після народження втрачає чудову форму, привабливість чи красу. Але у нас для вас хороші новини, дорогі матусі!

Вам тепер не потрібно переживати за свою фігуру, вишукувати час на фітнес-клуб. Чому? Тому що з деяких пір під рукою найчудовіший тренажер. Чи ви вже зрозуміли, про що мова? Про коляски! Переважно про коляски-трансформери нового покоління, оскільки вони важчі за легких літніх побратимів, а отже, вправи з нею будуть ефективнішими.

У заняттях з дитячим «позашляховиком» є, як мінімум, дві переваги. По-перше, ваш зовсім ще крихітний малюк бачить, що ви поруч, значить, буде поводити себе спокійніше. А по-друге, ви зможете «робити» свою фігуру красивішою і вдома і на вулиці, не вибираючи для цього секунди і хвилини, а присвячуючи собі цілі години часу. Один момент: коляска без дитини, без цього цінного вантажу, хай вибачать нам такі вирази люблячі матері, малоефективна. Воно й зрозуміло, коли підбиралися вправи, основною метою автора цих рядків було … заколисати немовля. Ідея про те, що таким чином можна накачати ще й всі групи м’язів, прийшла пізніше.

Окрім коляски, чудовим тренажером виступлять і ваші власні діти. Лиш не ображайтесь: для вас це буде водночас і проведення часу із дитиною і тренування, а для маляти – весела гра!

За допомогою коляски можна робити безліч вправ, від качання пресу, до віджимань. Вправ можна робити сидячи на лавці, тренуючи для цього ноги. Просто поставте ноги на колясочну вісь, та різними способами розгойдуйте її. Це можна робити, навіть читаючи книгу в парку!

Гуляючи із малюком – спробуйте змінювати темп ходьби. Іноді при кроках напружуйте сідниці, іноді втягуйте живіт, так ви не лише спалюватимете калорії, а й підкачуватимете різні групи м’язів.

Можна спробувати ще й цікавий спосіб розтяжки. Ні, сідати на шпагат разом із коляскою ми не будемо, просто станьте збоку «транспортного засобу малюка», та розкачуйте її «взад-вперед», при цьому трохи нагинаючи корпус. Це нікого не здивує на вулиці!