Шкода кави для вас, або Чому не варто вживати каву щодня

DaydreamerGreen

Updated on:

bad_coffee_2

Кава – повна протиріч. Хтось вважає її справжнім наркотиком, хтось захищає «гідність» напою, а хтось просто випиває десятки чашок в день, поки рідні попереджають його про сердечні хвороби.

У цій статті ми не будемо розбирати ці протиріччя, тож не сприймайте її за абсолют, і почитайте ще й про користь кави, можливо, аби скласти свою думку. А в цій статті ми розповімо вам про шкоду кави та, можливо, чому вам таки варто полишити її вживання.

При всіх позитивних факторах вживання кави, встановлено і те, що кава містить кафестол, який підвищує рівень “поганого” холестерину. Зазвичай ця проблема вирішується використанням паперового фільтру в кавоварці. А в організм тих, хто вважає за краще нефільтрований напій, приготований у френч-пресі або по-турецьки, надходить надлишок кафестола. Деякі експерименти показували, що нефільтрована кава на 8% підвищує концентрацію в крові ліпопротеїну низької щільності.

Кава здатна надавати короткочасний негативний вплив при діабеті. Наприклад, якщо люди отримують кофеїн або каву з кофеїном, а опісля з’їдають що-небудь з високим вмістом глюкози, у них погіршується чутливість до інсуліну, а рівень глюкози в крові зростає більше, ніж звичайно.

Чорна кава або кава з додаванням невеликої кількості молока і цукру може бути корисною. Але більшість шанувальників напою додають в чашку багато цукру, сиропи, рідкі або збиті вершки, що підвищує рівень глюкози і холестерину в крові. Крім того, багато кавових напоїв постачають в організм 500 калорій і навіть більше, а це 25% від добової норми в 2 000 калорій. Інакше кажучи, регулярно споживаючи такі напої, можна швидко обрости зайвими кілограмами.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Нарешті, доведено, що любов до кави часто пов’язана з іншими негативними особливостями способу життя, такими як мала фізична активність, нездорове харчування і куріння. І навіть якщо допустити, що сама кава нейтральна для здоров’я, а помірно, навіть корисна, всі супутні звички можуть спричиняти чималу шкоду.

Також слід зазначити, що недавно науковці прийшли до висновку, що кількість щодня споживаної кави впливає на розмір жіночих грудей. Так, у тих представниць прекрасної статі, які випивають більше 3-х чашок кави в день, із тривалим плином часу зменшується розмір грудей.

Враховуючи, що кава зменшує ризик захворювання на рак грудей, можливо, після наших публікацій, кільком жінкам доведеться вибирати між розміром грудей, та їх здоров’ям. Вирішувати лише вам!

bad_coffee_1