Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

5 найгарніших місць в Карпатах


karpaty.jpg (29.64 Kb)

Карпати – найбільші гори території України, які охоплюють величезну територію на заході країни. Переважаюча висота в Карпатах – 800 – 1200 метрів над рівнем моря. Прекрасна гірська місцевість заворожує і притягує туристів з усього світу. Ми ж розкажемо про п’ятірку найгарніших місць в Карпатах.

Озеро Синевір

Озеро Синевір – найбільше озеро Карпат. Розташоване на території Національного природного парку «Синевір» в Міжгірному районі Закарпатської області. Озеро утворилося близько 10 тис.

років тому. Розміри його змінюються в залежності від кількості опадів. Середня площа 4-5 га, а глибина – 8-10 метрів. Вода Синевиру заворожує своєю криштальною чистотою і краєвидом з його берегів.

Долина нарцисів

narc.jpg (38.88 Kb)

Долина нарцисів – це унікальне творіння природи. Розташоване воно на окраїні міста Хуст, Закарпатської області. Знаходячись на висоті 180-200 метрів над рівнем моря, долина нарцисів знаходиться в складі Карпатського біосферного заповідника. Тут зростають близько 500 видів різноманітних рослин, в тому числі 15 видів квітів, занесених в Червону книгу.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Водоспад Шипіт

shipit.jpg (74.96 Kb)

Один з найгарніших водоспадів України, водоспад Шипіт розташованих в Міжгірному районі Закарпатської області. Він спадає з гір живописним каскадом і має висоту близько 14 метрів. Шипіт має надзвичайну красу навесні, коли сніги починають танути.

Невицький замок

zamok.jpg (.12 Kb)

В 12-ти кілометрах від міста Ужгород, Закарпатської області, розташований Невицький замок. Знаходячись на території туристичної бази «Верховина», Невицький замок - це стародавня архітектурна пам’ятка. Перші згадки про нього датовані 1274 роком. Ходять легенди, що околицями замку вештаються привиди. Замок вражає своїм ландшафтом і величною красою.

Дерев’яна церква Святого Духу

cerkov.jpg (.64 Kb)

Церква Святого Духу побудована в Колочаве у 1795 році. Має велику висоту, двотрубна, має витончену вежу, виконану в стилі бароко. Церква Святого Духу – це справжній верховинський шедевр, який зачаровує.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Подорожі

Схожі публікації