5 найгарніших місць в Карпатах

Марко

Updated on:

Подорожі
karpaty

Карпати – найбільші гори території України, які охоплюють величезну територію на заході країни. Переважаюча висота в Карпатах – 800 – 1200 метрів над рівнем моря. Прекрасна гірська місцевість заворожує і притягує туристів з усього світу. Ми ж розкажемо про п’ятірку найгарніших місць в Карпатах.

Озеро Синевір

Озеро Синевір – найбільше озеро Карпат. Розташоване на території Національного природного парку «Синевір» в Міжгірному районі Закарпатської області. Озеро утворилося близько 10 тис. років тому. Розміри його змінюються в залежності від кількості опадів. Середня площа 4-5 га, а глибина – 8-10 метрів. Вода Синевиру заворожує своєю криштальною чистотою і краєвидом з його берегів.

Долина нарцисів

narc

Долина нарцисів – це унікальне творіння природи. Розташоване воно на окраїні міста Хуст, Закарпатської області. Знаходячись на висоті 180-200 метрів над рівнем моря, долина нарцисів знаходиться в складі Карпатського біосферного заповідника. Тут зростають близько 500 видів різноманітних рослин, в тому числі 15 видів квітів, занесених в Червону книгу.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Водоспад Шипіт

shipit

Один з найгарніших водоспадів України, водоспад Шипіт розташованих в Міжгірному районі Закарпатської області. Він спадає з гір живописним каскадом і має висоту близько 14 метрів. Шипіт має надзвичайну красу навесні, коли сніги починають танути.

Невицький замок

zamok

В 12-ти кілометрах від міста Ужгород, Закарпатської області, розташований Невицький замок. Знаходячись на території туристичної бази «Верховина», Невицький замок – це стародавня архітектурна пам’ятка. Перші згадки про нього датовані 1274 роком. Ходять легенди, що околицями замку вештаються привиди. Замок вражає своїм ландшафтом і величною красою.

Дерев’яна церква Святого Духу

cerkov

Церква Святого Духу побудована в Колочаве у 1795 році. Має велику висоту, двотрубна, має витончену вежу, виконану в стилі бароко. Церква Святого Духу – це справжній верховинський шедевр, який зачаровує.