Вправи для струнких ніг

Катерина

Updated on:

Таємниця прекрасних ніг – це щоденні прогулянки. Якщо є можливість робіть прогулянки на підборах. Ходіть періодично на носках, а не на п’ятах. Це добре для Вашої системи кровообігу. Якщо є можливість запишіться в секцію танців. Танцюйте і пританцьовуйте при кожній найменшій можливості. Під час сну намагайтеся класти ноги на м’яку підставку, що б ваші ноги були трохи підняті.

mahi

Найкраща вправа для струнких ніг – це звичайно ж махи!

Ляжте на бік, обіпріться на лікоть лівої руки. Виконуйте рухи правою ногою по напряму вгору до максимального розтягування, потім опустіть вниз. Нога піднімається і опускається не поспішаючи. Потім повторіть цю вправу і для лівої ноги. Правильне виконання вправи полягає в тому, що б виконувати її повільно з максимальним розмахом, а друге – виконувати вправу досить швидко, але з невисоким підйомом ноги. Початок – 3 – 4 підходи в тиждень, по 50 повторів як для лівої, так і для правої ноги.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Якщо хочете сказати «прощавай» целюліту, вам варто скоординувати харчування. По-перше позбудьтеся від солі, або хоча б зведіть до мінімуму вживання солі. Соліть тільки приготовані страви, відмовтеся від солоних продуктів (сухарики, ковбаса, сир і чіпси).

Вживайте тільки продукти, які відповідають за виведення шлаків з організму: овочі, фрукти, зелений чай, червоний виноград, петрушку, спаржу. Також зверніть увагу на ті продукти, які зміцнюють стінки судин: цитрусові, рибу, морепродукти і зелені овочі.