Найменш калорійні фрукти для перекусів

Катерина

Updated on:

Більшість людей не підраховують спожиті калорії, проте, людям, які мають спеціальні харчові потреби або прагнуть схуднути, варто звернути увагу на ту кількість калорій фруктів та овочів, які вони споживають. Читайте далі список фруктів з найнижчими калоріями, які ви можете додати до свого раціону.

fruktitop3

. . . . . .

Персик

Кількість калорій: 58 калорій у середньому плоді. У ньому помірна кількість вітамінів А і С, відповідно, це є ідеальним гарніром для закусок та салатів.

Грейпфрут

Кількість калорій: 52 калорії у половині фрукту. Він містить великий спектр вітамінів РР, А, В3, Е та Р.

Кавун

Кількість калорій: 37 калорій в одному шматку. Кавун містить 92% води, що дорівнює 8 склянкам води в день, відповідно виводить токсини з організму, бореться із зайвими кілограмами, а також зміцнює стінки судин.

Папая

Кількість калорій: 62 калорії в одній чашці (нарізаний плід). Цей тропічний фрукт містить 3 г волокна, велику кількість вітаміну С та калію.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Полуниця

Кількість калорій: 49 калорій в одній маленькій чашці. Вживаючи ці ягоди, ви отримаєте 3 г волокна, здорову дозу вітаміну С і марганцю.

. . . . .

Абрикос

Кількість калорій: 59 калорій у 3/4 чашки (нарізаний плід). Зазвичай, ми звикли вживати цей фрукт засушеним, але свіжий – наділений вітамінами А, С, В1, В2, а також залізом, йодом, цинком, фосфором та калієм.