Вправи зі стільцем, які допоможуть спалити жир на животі

Катерина

Updated on:

Якщо ми намагаємося прибрати жир з живота, регулярні вправи – необхідне доповнення до дієти. Вони не тільки активізують процеси метаболізму, а й зміцнять м’язи, підвищать їх тонус. Завдяки цьому фігура стає стрункішою.

stilec5

Ми розповімо тут про цікаві вправи зі стільцем, які допоможуть Вам зробити живіт більш плоским.

Коліна до грудей

Вправа «коліна до грудей» добре допомагає спалювати жир на животі і тримати його м’язи в тонусі. Регулярне виконання не тільки зміцнює м’язи живота, але і покращує травлення.

Сідаємо на стілець. Спина пряма. Обіпрись руками на стілець і тримай ноги разом. Тепер піднімай коліна, наближаючи їх до грудей. М’язи живота повинні при цьому напружуватися. Потім поверни ноги в початкове положення.

stilec51

Зроби 4 підходи по 15-20 повторень.

Коліно до ліктя

Ця вправа змушує працювати м’язи нижньої частини живота і бічні м’язи, вона дуже корисно для нашої талії.

Сядьна стілець, не спираючись на спинку, і поклади руки за голову. Піднімай одне з колін у напрямку до грудей і, в той же час, нахиляй в його сторону протилежний лікоть, так, щоб вони зустрілися. Вернись в початкове положення.

stilec53

Повтори вправу 15 разів. Тепер зроби її з іншим коліном і ліктем. Зроби 4 підходи.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Підйом тулуба над стільцем

Вправа допомагає посилено спалювати калорії і жир, а також підвищує тонус м’язів.

Сядь у крісло і обіприся руками на підлокітники. Підводь тулуб, так, щоб піднімалися і стегна, і ноги. Роблячи вправу, напружуй м’язи живота, так, щоб коліна наближалися до грудей.

stilec55

Зберігай цю позу 15-20 секунд, потім повернися у вихідне положення і відпочинь. Зроби цю вправу 4 рази.

Тепер, коли ти знаєш, як змушувати працювати м’язи живота за допомогою простого стільця, включи ці вправи в своє щоденне тренування і роби їх регулярно і старанно. Тоді результати не змусять себе чекати.