Як схуднути за допомогою 7 правил

Катерина

Updated on:

За 30 місяців Джон Гебріел скинув 100 кілограмів без всяких дієт. Тому що в першу чергу потрібно навести порядок не в тарілці, а в голові, та й в житті.

dzhon1

Як схуднути за допомогою 7 правил

Правило перше: я плюнув на дієти і почав розбиратися з поживними речовинами

Виявилося, що мені все життя не вистачало жирних кислот омега-3, високоякісних білків, вітамінів. Зауважте, жодна дієта про це не говорить. І це велика помилка. Я змінив свій раціон так, щоб отримувати достатню кількість всіх потрібних мені речовин.

Правило друге: я вилікував свій кишечник

Ви навіть не уявляєте, як це важливо – здоровий кишечник. Люди регулярно об’їдаються, тому що їх кишечник не вміє ефективно витягати з їжі необхідні речовини. І тіло в паніці запасається жиром.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Правило третє: переглянув режим сну

Важливо нормалізувати сон. Раніше лягати і раніше вставати. Будь-які проблеми зі сном стають причиною того, що ви набираєте вагу. Причина в тих же гормонах. Безсоння змінює гормональний фон, через що постійно тягне на солодке і жирне. Це призводить до високого рівня кортизолу.

Правило четверте: «покопався» у голові

І ще про кортизол. Його друга офіційна назва «гормон стресу». Погано спите – викликаєте стресову ситуацію для організму. А те, що стрес впливає на апетит, ви напевно знаєте і без мене. Я почав медитувати і візуалізувати в своїй свідомості кожен наступний день. Я позбувався стресу, а з ним і кілограмів.

dzhon2

Правило п’яте: дізнався про детоксикацію

Після декількох місяців навчання я дійшов до розділу про токсини. І дізнався, що організм використовує жирові клітини для зберігання надлишку токсинів. До того моменту я вже скинув 70 кілограмів, але треба було позбутися ще від тридцяти, і саме в них скупчилися всі мої токсини.

Останні 30 кг я скинув набагато швидше, ніж перші 30 кг. Хоча, здавалося б, повинно бути навпаки. Всі худнуть знають, як легко почати худнути, і як важко даються останні кілограми.

Правило шосте: перестав страждати через гроші

Чим менше ви залежите від грошей, тим ви щасливіші і стрункіші. Я переїхав в більш дешевий будинок, став менше витрачати на всякі речі і гаджети, я навіть почав вирощувати деякі овочі. І став менше переживати через гроші.

pravilo6

Правило сьоме

Щоб вирішити свою проблему з вагою, потрібно раз і назавжди зізнатися самому собі: ви такий не через гени, і не через «важкі кістки», ви такий, тому що ледачий. Щоб впоратися зі своїми проблемами з вагою, вам доведеться навчитися не боятися цього світу.