Чому ми втрачаємо м’язи

Катерина

Updated on:

Немає нічого гіршого для чоловіка, який проводить свій вільний час в спортивному залі, ніж втрата власних м’язів. Він тренувався, але все кудись зникло. Де його м’язи, де його сила?

myazii

1. Мало їжі

Так, зайві калорії перетворюються в жир, але якщо споживаєш їжу послідовно і правильно, то велика частина калорій буде служити паливом для м’язів.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

2. Багато бігаєш

Не потрібно приділяти багато часу кардіотренуванням, якщо хочеш зберегти м’язову масу. Коли багато бігаєш, то в організмі починається спалювання не тільки калорій, а й м’язів. Те ж саме відбувається, коли ти лягаєш спати на голодний шлунок, – організм все одно хоче більше енергії, і він бере її з м’язової тканини. Тому рекомендуємо знизити інтенсивність бігових занять. Так буде краще і для тебе, і для твоїх м’язів.

3. Ти працюєш на виснаження

Ще одна проблема, з якою стикаються багато хлопців. Вони роблять дуже багато повторень, завдають своєму тілу справжнього болю. Їх м’язи здаються великими після тренування. Але вся справа не в зростанні, а в простому запаленні. Зростання і запалення м’язів – це два різних процеси. Тому такі люди не досягають довгострокового успіху і дуже швидко здуваються.

myaz2

4. Ти зневажаєш комплексні тренування

Це поширена помилка новачків. Вони працюють над одними і тими ж м’язами і начисто забувають про те, що качати можна не тільки руки, а й ноги, не тільки плечі, але і спину. Тіло повинно розвиватися гармонійно, адже кожна група м’язів пов’язана з іншого.

. . . . . . .

5. Відсутність системи харчування

Коли ти залишаєшся більше трьох годин без їжі, то твій метаболізм значно сповільнюється. Організм перебуває в шоці. При цьому він використовує калорії не для підвищення енергії, а для запасу – на той випадок, якщо ти знову не даси йому їжі. Таким чином наше тіло реагує на рідкість прийому їжі. Тому важливо харчуватися регулярно – малими порціями, але часто.

myazi3

6. Ти недостатньо відпочиваєш

Сон – це необхідна умова для гідного росту м’язів. Якщо ти не спиш або спиш погано, то твоє тіло не виробляє найважливіший гормон для зміцнення м’язів – гормон росту. Тому розслабся і просто відпочинь.