Ненудні види спорту

Катерина

Updated on:

Набридли задушливі зали і постійно зайняті тренажери? Або може бути, ти просто не можеш піднятися з дивану, тому що спорт – це нудно і нецікаво? Зараз ми доведемо тобі, що це не так і назвемо кілька захоплюючих фітнес-занять.

nenudni

Фітнес на полотнах

Іноді дані заняття також називають фітнесом на трапеції, оскільки полотна, підвішені до стелі спеціального залу, утворюють дану геометричну фігуру.

Ти зможеш запустити процеси спалювання жиру, натренувати м’язи і зарядитися позитивом за одне тренування. Але будь готовий – новачки зазвичай навчаються елементам на землі, а тільки потім переходять до занять в повітрі.

Стрибки на батуті

Ще один веселий і ефективний спосіб боротьби з кілограмами. Багато хто вважає, що стрибками можна накачати тільки ноги, але це зовсім не так. Крім того, ти можеш навчитися виконувати різні елементи і опрацьовувати окремі зони, наприклад, виконувати стрибки з присіданнями.

Скалодром

Такий вид відпочинку зовсім недавно перекваліфікувався в ефективний спосіб боротьби із зайвими кілограмами. За час тренінгу ти спалиш 500-800 ккал або навіть більше – це залежить від висоти і складності траси. В цілому ж, скалодром має кілька основних переваг, крім високої енерговитратності. По-перше, тільки тобі вирішувати, який маршрут вибирати, а тому ти можеш ускладнити або спростити собі задачу. По-друге, за одне заняття ти 100% пропрацюєш всі м’язи тіла. Скалодром абсолютно безпечний, оскільки кріплення на стінах надійні, а до поясу прикріплюється спеціальний ремінь-страховка. Крім того, в самому центрі тобі також видадуть необхідну форму.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Танці

Танцювальні рухи присутні в абсолютно всіх фітнес-програмах. Найефективнішими для схуднення, зрозуміло, вважаються швидкі і динамічні напрямки – латино, зумба, ірландські танці. У процесі тренування ви будете не тільки працювати над зайвими кілограмами, а й над поставою, пластичністю і координацією.

Смуга перешкод

Поки ще не дуже популярний, але ефективний вид спорту. Якщо ти коли-небудь дивився фільми про військових, то напевно пам’ятаєш кадри, де головний герой біжить крос, тут же перелазить через величезну стіну, а потім на животі повзе під сіткою, підіймається на стовп і все заради того, щоб прибігти першим і отримати похвалу від командира.