Дайвінг: українські та закордонні локації

Nelegal

Updated on:

Пірнання під воду для огляду глибин – активність, що дає навантаження на тіло, паралельно розвантажуючи нервову систему. Це різновид активного відпочинку, що доступний у різних країнах світу. Prostoinfo рекомендує для цього Україну, В’єтнам і Таїланд.

Україна

diveua

Україна не входить у топ локацій для дайвінгу, але не зважаючи на це у нас теж є цікаві місця для підводного туризму. Мало того, в Україні є як прості водойми для новачків, так і складні та цікаві споти для досвідчених дайверів.

Наші співвітчнизники пропонують попірнати як у чорному морі (Одещина), так і у прісних водоймах (Житомирщина, Шацькі озера і Бакота). Завдяки зусиллям наших дайверів, однією з особливостей дайвінгу в Україні стала можливість споглядати у глибинах рукотворні об’єкти, що там опинились з тих чи інших причин. Так, у Бакоті – це залишки одноіменного села: як будівлі, так і підводні фруктові дерева; в Одесі – це скульптури; на острові Зміїний – затоплені судна. Про це детальніше – в огляді.

Таїланд

divethailand

Дайвінг у цій країні відомий помірними цінами та унікальними мешканцями морського світу, яких можна побачити у тих чи інших тайських дайвінг-локаціях. Більшість популярних для пірнання місць у Таїланді розташовані близько одне від іншого. Відтак, можна влаштувати собі невеличке дайвінг-турне. А чим вони відрізняються – читайте у добірці.

В’єтнам

vtnmdive

Ця азійська країна має досить довгу берегову лінію з мілководдями, відтак неабиякий вибір можливостей для дайвінгу і низькі ціни через велику пропозицію. Дайвінг у В’єтнамі вважається одним з найдешевших у світі. Багатство тутешнього підводного світу не один рік досліджував сам Жак Ів Кусто. ознайомтесь зі списком найвідоміших в’єтнамських дайвсайтів.