Замок Паланок – подорожуємо Україною

DaydreamerGreen

Updated on:

zamok_palanok_karpaty

Для всіх любителів подорожей, активного відпочинку, містики та таємниць: іноді не варто далеко ходити, адже в Україні теж є такі місця!

Замок «Паланок» – один із найдавніших українських фортець. Розташований замок у південно-західній частині Мукачева. Побудований на вулканічній породі, Замок Паланок – одна із найважливіших архітектурних пам’яток XIV-XVII сторіч. Ця монументальна будівля, що наче височіє над всім навколишнім світом, ховає в собі безліч загадок та таємниць.

. . . .

Про замок ходить легенда, що гору, на котрій він стоїть, звели люди, але це коштувало їм страшних мук. Звідси й назва – Мукачеве.

Фортеця поділена на три рівні: Верхній, Середній та Нижній Замки.

Оглянути Замок Паланок зі всіх сторін можна на відео, але не обмежуйтесь цим, відвідайте це таємниче диво історії.

Потрапити до замку можуть всі охочі: варто лише добратись до Мукачева та дати собі клопіт піднятись до замкової брами. Добравшись до місця призначення, вас чекатимуть каси, в котрих продаватимуться квитки на відвідування або на екскурсію замком. В замку однаково раді і тим, хто бажає екскурсію, і самостійним туристам, що воліють порозглядати старовинні мури без зайвої допомоги.

На території замку діють не лише історичні експозиції – присутні також сувенірні магазинчики та кав’ярні.

.

Можна прогулятись підземеллями фортеці – це дуже цікаво, але куди цікавіше, все ж, піти на екскурсію, коштуватиме це не дорого. Екскурсовод розкаже вам цікаві історичні факти, котрі вразять вас більше за бідь які вигадки та казочки.