Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Замок Паланок - подорожуємо Україною


zamok_palanok_karpaty.jpg (71.45 Kb)

Для всіх любителів подорожей, активного відпочинку, містики та таємниць: іноді не варто далеко ходити, адже в Україні теж є такі місця!

Замок «Паланок» - один із найдавніших українських фортець. Розташований замок у південно-західній частині Мукачева. Побудований на вулканічній породі, Замок Паланок – одна із найважливіших архітектурних пам’яток XIV-XVII сторіч. Ця монументальна будівля, що наче височіє над всім навколишнім світом, ховає в собі безліч загадок та таємниць.

. . .
.

Про замок ходить легенда, що гору, на котрій він стоїть, звели люди, але це коштувало їм страшних мук. Звідси й назва – Мукачеве.

Фортеця поділена на три рівні: Верхній, Середній та Нижній Замки.

Оглянути Замок Паланок зі всіх сторін можна на відео, але не обмежуйтесь цим, відвідайте це таємниче диво історії.

Потрапити до замку можуть всі охочі: варто лише добратись до Мукачева та дати собі клопіт піднятись до замкової брами. Добравшись до місця призначення, вас чекатимуть каси, в котрих продаватимуться квитки на відвідування або на екскурсію замком. В замку однаково раді і тим, хто бажає екскурсію, і самостійним туристам, що воліють порозглядати старовинні мури без зайвої допомоги.

На території замку діють не лише історичні експозиції – присутні також сувенірні магазинчики та кав’ярні.

.

Можна прогулятись підземеллями фортеці – це дуже цікаво, але куди цікавіше, все ж, піти на екскурсію, коштуватиме це не дорого. Екскурсовод розкаже вам цікаві історичні факти, котрі вразять вас більше за бідь які вигадки та казочки.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Подорожі

Схожі публікації