Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

Катерина

Updated on:

vidzhimannya

Віджимання від підлоги – найдоступніша вправа, якою можна займатись на роботі, в дома, в парку, адже для віджимань не потрібні спеціальні тренажери.

Як правильно віджиматись

Секретів ніяких немає – під час виконання віджимань від підлоги, ви обов’язково повинні стежити за всім своїм тілом, воно обов’язково повинно бути прямим, ніде не прогинатися, і не вигинатися. Уважно стежте за сідницями, найчастіше, при неправильному виконанні віджимань від підлоги, люди піднімають сідниці вгору, але вони повинні бути на загальному рівні тіла. При виконанні віджимання, працюють відразу кілька груп м’язів, а саме – м’язи ніг, спини, живота, м’язи рук і м’язи грудей.

Зміною ширини розставлених рук, можна «перекладати» навантаження на різні м’язи. Крім ширини рук, можна змінювати і «висоту ніг» – так, так, саме висоту, якщо помістити ноги вище рівня підлоги, на якому стоять руки, наприклад, покласти на стілець, то при виконанні віджимання, будуть якісніше опрацьовуватися м’язи грудей, якщо ж помістити ноги нижче рівня підлоги, шляхом підняття рук вище статі, наприклад віджимання від лавки, то будуть краще працювати м’язи рук і м’язи живота, однак при будь-яких положеннях рук і ніг, завжди стежте за тим, щоб ваш тулуб залишався рівним, він не повинен прогинатися.

КОРИСТЬ віджимання від підлоги

Під час віджимань прискорюються метаболічні процеси, що сприяють розвитку серцево-судинної системи, а відповідно роблять організм більш витривалим. Окрему увагу, хотілося б приділити, саме м’язам грудей – багато хто не розуміє, як груди пов’язані з віджиманнями.

Можливо, якщо ви не відчуваєте, що м’язи грудей працюють, то ви робите неправильні віджимання, спробуйте поставити руки трохи ширше плечей, чи не вивертайте долоні, і контролюйте тіло – воно не повинно прогинатися – при такому підході, ви напевно відчуєте, що м’язи грудей працюють, при повному-глибокому віджиманні.