5 хитрощів схуднення

Катерина

Updated on:

Буває так, що немає ніяких сил змусити себе сісти на дієту і часу, щоб піти в спортзал. Ми пропонуємо вам звернути увагу на кілька наших порад, які допоможуть схуднути.

hitroszi_shudnennya

Відмовся від спиртного

У літрі чистого спирту (96%) 7000 ккал. Відповідно, кожен градус в напої – це 7 ккал. Нешкідливі сто грам сухого вина містять 8-10 градусів – 56-70 ккал. А в келиху цього вина, зазвичай грам 250 – 140-170 ккал. Разом: ці дрібниці в сумі дадуть вам мінус 500 ккал в день, які ти не вип’єш.

Правило «Однієї ложки»

Правило «Однієї ложки» дуже дієве. Просто не доїдай, кожен раз залишаючи в тарілці одну ложку їжі. Здавалося б це дрібниця, але якщо подумати, що обід з трьох страв, а до цього ще й сніданок і вечеря, то в сумі це десь мінус 100-150 калорій від денного раціону.

Ходи пішки

Ходити пішки по сходах, це дуже ефективно. По витраті калорій – це як заняття легкою степ-аеробікою.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Хочеш їсти – випий води

Дуже часто спрага видає себе як голод або навіть головний біль. Не забудь, що в день потрібно пити не менше півтора літра води. Таким чином, ти уникнеш зайвих калорій і позбудешся від головного болю.

. . . .

Більше рухайся на роботі

Як мінімум раз на годину відійди від комп’ютера і походи 5-10 хвилин. Сидячи, організм спалює за годину приблизно 0,9 ккал на кг, стоячи – вже вдвічі більше. А якщо ще й походити, то витрата калорій збільшиться вже втричі. Якщо виходити з-за комп’ютера на 5-10 хвилин щогодини, то такими ось прогулянками ти досягнеш 240-250 ккал додаткової витрати.