Як відмовитися від солодкого

Катерина

Updated on:

Любов до солодкого – це те, з чим боряться по всьому світу. Саме відсутність солодкого робить дієти такими нестерпними.

vidsolodkogo

ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД СОЛОДКОГО

– Найчастіше вживанням солодкого не тільки задовольняють фізіологічну потребу, але і лікують душевні страждання, запевняючи себе, що солодке приносить їм відчуття щастя. Можливо, тому боротьба з цією пристрастю повинна йти з двох сторін, з біологічної та психологічної, одночасно. Після першого тижня муки припиняться і організм адаптується до нових норм подачі енергії.

– Варто пам’ятати, що кисень дозволяє зменшити бажання з’їсти що-небудь солодке, а тому необхідно постачати клітини киснем за допомогою фізичних вправ. Одночасно, це відверне від думок про їжу. У цих же цілях можна частіше гуляти на свіжому повітрі.

– Щоб відмова від солодкого не принесла збитків для трудової діяльності, необхідно вживати гіркий шоколад. Це єдині ласощі, що не приносять шкоди фігурі, але благотворно впливають на роботу мозку. Цукор також можна замінити на мед. Але і мед не варто вживати у великих кількостях через високу калорійність.

– Варто пам’ятати, що залежність від солодкого носить в більшості випадків саме психологічний характер. А значить необхідно перебудувати в своїй голові асоціативні залежності, встановивши пріоритет на користь красивої фігури і здоров’я. Саме з такою красою в психологічному сприйнятті має асоціюватися щастя, а не зі смаком чергового тістечка.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

– З метою додаткової мотивації можна розвісити по будинку фотографії моделей, чия фігура може бути предметом мрій.

– Намагайтеся не тримати солодощі вдома, вони спонукають поласувати з гарячими напоями.

Якщо вам вдалося зменшити споживання або виключити солодощі з раціону, то на четвертий день бажання поїсти солодкого пропадає. На час відвикання від солодкого, рекомендуємо підвищити калорійність харчування за рахунок м’яса, яєць і сиру.