7 порад, як схуднути до літа

DaydreamerGreen

Updated on:

shudnuty_do_lita

Правильний настрій

Процес схуднення, як і будь-який інший проект, починається з вашого настрою. З якими думками ви виходите на старт? З тим, що це буде сумна дієта? Ви відштовхуєтеся від того, що самі собі неприємні? Я раджу спочатку налаштуватися на творення красивого. Уявіть і відчуйте, яке тіло хочете отримати в результаті.

Оточіть себе красивими образами, помістіть всюди, куди часто падає погляд, картинки з вашим майбутнім ідеальним тілом. Тримайте фокус уваги на стрункості, яку самі можете створити.

Дійте поступово

Не потрібно з понеділка різко міняти спосіб життя і всі харчові звички. Так можуть далеко не всі. Вбудовуйте нове поступово, але на щоденній основі. Наприклад, почніть просто з прогулянок пішки вранці і замініть білий хліб на цільнозернові хлібці. Або заведіть красивий контейнер для перекусів, наповнюйте його нарізаними овочами і фруктами і носите з собою. Почати – найскладніше, тому робіть це з задоволенням.

Пийте воду

Питний режим дуже важливий. Вода допомагає схуднути, прискорюючи метаболізм і засвоєння їжі. Вода розщеплює жири, виводить з клітин токсини, знижує відчуття голоду. Пити потрібно з розрахунку 30 мл на 1 кг ваги, але краще не менше 2 л в день, і не змішувати воду з їжею.

Ведіть щоденник харчування

Записувати все, що ви з’їли, дуже важливо, хоча б перший час. Сьогодні можна встановити цікаві програми (наприклад, FatSecret), робити в них записи, вираховувати споживання та витрату калорій, з’ясовувати індекс вуглеводів та інше. Це просто, а також впорядковує процес схуднення.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Їжте частіше, проте менше

Правила харчування в цифрах: є потрібно їсти 5 разів в день (з урахуванням перекусів), але маленькими порціями, приблизно по 300 г.

Калорійність і співвідношення білків, жирів і вуглеводів залежать від індивідуальних показників. Але для схуднення це приблизно 1200 ккал в день і пропорції БЖВ відповідно 40-50%: 25-35%: 15-25%. Природно, білки повинні бути легко засвоюваними, жири – корисними, вуглеводи – складними.

Наче вічний двигун

Рух – друга складова успіху після харчування. Будьте фізично активні кожен день. Вибирайте спортивні заняття, близькі до душі. Бігати, танцювати, плавати, ходити в спортзал, досліджувати пішки своє місто – це дарує набагато більше радості, ніж тортик з чаєм.

Хваліть себе

Не забувайте нагороджувати себе за результат. Ставте невеликі цілі і заздалегідь придумуйте, чим ви можете порадувати себе за їх досягнення. Нове вбрання, похід в спа і т.д. Їжа не повинна бути нагородою!

Процес схуднення – це робота. Але дає ця робота більше, ніж легкість в тілі і поліпшення здоров’я. Це інша самооцінка, усвідомлені життєвих змін і вибудовування нового способу життя – красивого у всьому!