Біль в серці при грудному остеохондрозі

Катерина

Updated on:

osteo1

Грудний остеохондроз може протікати з розвитком болю в області серця. При цьому спостерігається посилення болю під час рухів і на вдих-видих. Іноді виникає відчуття оніміння лівої верхньої кінцівки. Висока частота загострень грудного остеохондрозу припадає на нічний час і супроводжується страхом смерті. При такій симптоматиці остеохондроз помилково приймають за інфаркт або стенокардію. Але при стенокардії є характерні ознаки на ЕКГ.

lfk_sercya

Способи полегшити стан

Необхідно знати, що робити і як допомогти людині при виникненні болю в області серця. Рухи в області шиї рекомендується по максимуму обмежити і дотримуватися постільного режиму. Голова повинна бути розташована на м’якій подушці. Якщо людина повертається, не можна допускати щоб викривлялася шия. При такому положенні плече повинно знаходитися на матраці, а голова – на подушці. В області шиї можна покласти теплу грілку. Також застосовуються зрошення розчином лідокаїну – для зняття спазму м’язів. Щоб швидше прибрати больовий синдром, рекомендується призначення глибокого масажу шиї і верхніх кінцівок. Масаж не повинен бути інтенсивним. Прийом знеболюючих ліків, використання зігріваючих мазей полегшують стан хворого. Як лікувати больовий синдром? Переймаючись цим питанням необхідно точно знати, що призвело до його розвитку. При остеохондрозі прибрати біль можна за допомогою знеболюючих препаратів.

bil_v_cerci

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Висновки

Дотримання профілактичних заходів в поєднанні з медикаментозним лікуванням допоможе досягти уповільнення прогресування остеохондрозу і поліпшити ваше самопочуття.