Фітнес браслет для любителів спорту

Катерина

Updated on:

fitnes_golovna

Фітнес-браслет – це гаджет, за допомогою якого зручно відстежувати фізичну активність і загальний стан організму . Він допомагає спортсменам і людям, які ведуть активне життя, встановити оптимальний режим навантажень.

Вбудований лічильник кроків дозволяє відстежувати фізичну активність. Датчик фіксує час початку і закінчення руху, його інтенсивність.

Браслет здатний контролювати фази сну. Сигнал спрацьовує тоді, коли сон найменш міцний. Людина піднімається бадьорьою, готовою до ранкових справ і турбот.

fitnes

Фітнес-браслет здатний вимірювати частоту серцевих скорочень. Щоб вимірювання частоти серцевих скорочень відбувалися найбільш точно, прилад повинен максимально щільно прилягати до шкіри.

princip_roboti

На підставі інформації про активність додаток робить розрахунки спалених калорій. Дуже актуально для людей, що стежать за вагою.

Корисні поради для новачків:

1.Завжди носіть браслет на одній і тій же руці. Правші – на лівій, лівші – на правій. Домінуюча рука виконує велику роботу, дані про навантаження можуть відрізнятися і бути не точними;

2. Запишіть в пам’ять приладу індивідуальні дані: зріст, вага, вік і стать.

3.Обов’язково синхронізуйте пристрій зі смартфоном.

dodatkovi_funkcii

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Висновок

Зараз модно бути здоровим і молодим, саме тому радимо купити собі браслет для фітнесу, з наступних причин:

1. Легко набираю три зайвих кілограми. Лічильник калорій буде мене гальмувати;

2. Цікаво контролювати величину навантажень і власне самопочуття на тренуваннях;

3. Чудова альтернатива наручним годинником і браслетам.

poradi_dlya_novachkiv

Браслети для фітнесу сучасні розумні гаджети. Їх гідності оцінили люди, які ведуть здоровий спосіб життя, молодь, яка бажає бути в тренді, спортсмени.