Чи можна схуднути, харчуючись вівсянкою

Катерина

Updated on:

У світі є 40 видів вівса. Але не всі види і способи обробки однаково корисні.

aiiivsyanka

До корисних можна віднести лише цільнозернову крупу, а також пластівці грубого помелу. Важливо, щоб продукт був зварений на основі молока або простої води. Популярні швидкорозчинні аналоги вівсяної каші, які можна знайти на полицях магазинів, містять велику кількість цукру, підсилювачів смаку і добавок. Безумовно, про їхню корисність не йдеться.

Чи можна схуднути, харчуючись вівсянкою щоранку?

Не можна сказати, що, почавши харчуватися вівсяною кашею, можна відразу ж схуднути. Ця думка вірна лише в тому випадку, якщо в раціон буде включена якісна крупа. Крупа виключно грубого помелу з мінімумом добавок, в тому числі цукру і його замінників. Крім цього, якщо головна мета такого харчування схуднення, то вівсянка повинна варитися на воді. Ніякої мови про молоко, вершки і інші молочні продукти і бути не може. Більш того, переважна кількість дієтологів рекомендують їсти вівсянку тільки в дні тренувань. Тоді отримані складні вуглеводи будуть активніше засвоюватися.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Чому вівсянка так корисна?

Вівсянка багата вітамінами, тому її так активно рекомендують дієтологи. У вівсянці містяться магній, фосфор, калій, цинк, залізо, кальцій. Ці елементи необхідні для розвитку і формування м’язової і кісткової тканин. Тому дана крупа так необхідна для дітей і підлітків. Дуже корисною вона виявиться і для людей, які страждають на гострі захворювання шлунково-кишкового тракту. Вівсянка відмінно виводить шлаки з організму, внаслідок чого травні процеси відбуваються набагато швидше. Дана крупа є відмінним помічником в боротьбі з надлишком цукру і холестерину в крові, тому її часто можна виявити в раціоні людини, яка страждає на цукровий діабет. Незважаючи на це, перед вживанням лікарі рекомендують ретельно промивати і проварювати зерна.

Якщо основна мета полягає в схудненні, то вівсянку рекомендується варити на воді. Якщо ж вам потрібен корисний і смачний сніданок, то можна використовувати молоко.