Користь томатного соку

Катерина

Updated on:

Томатний сік дуже поживний, у ньому міститься безліч корисних речовин, і якщо ви почнете регулярно вживати його в їжу, це безперечно піде на користь вашому здоров’ю. Ми можемо навести вам декілька вагомих прикладів, які доводять, що це дійсно так. Він сповнений вітамінів.

tomsik

Томатний сік, виготовлений зі свіжих помідорів – це відмінне джерело вітамінів А і С. Регулярно вживаючи його в їжу, ви знижуєте ймовірність захворювання багатьма хронічними хворобами очей. Томатний сік зміцнюєте імунну систему і сприяєте зміцненню зубів та кісток.

Він знижує рівень холестерину в крові. Через погано збалансовані дієти рівень холестерину в крові набагато перевищує норму. Томатний сік повний корисних волокон, які допомагають вашому організму збільшити рівень хорошого холестерину, і знизити – поганого.

Він допомагає організму виводити токсини. Тіло практично будь-якої людини з прожитими роками стає справжнім складом різних токсинів і харчових добавок, які зараз можна знайти практично в кожному напівфабрикаті і готових продуктах. Впомідорах містяться сполуки хлору і сірки, що стимулюють роботу печінки і нирок. Саме тому помідори – один з найкращих продуктів для тих, хто хоче очистити свій організм для токсинів.

Він стимулює роботу кишечника. У наш час мільйони людей по всьому світу страждають від проблем з травленням і роботою кишечника. Так ось – томатний сік може допомогти вам і в цьому. Регулярне вживання томатного соку сприяє поліпшенню травлення, а також допомагає уникнути запорів.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Він сприяє позбавленню від зайвої ваги. Регулярне вживання томатного соку допомагає вашому організму отримувати достатню кількість води, до того ж він містить велику кількість волокон, що сприяють якнайшвидшому формуванню почуття насичення. А ще він забезпечує ваше тіло практично всіма необхідними йому поживними речовинами, і нормалізує ваш метаболізм.

Він допомагає уникнути захворювань серцево-судинної системи. Помідори багаті вітаміном В6, і тому томатний сік – однин з кращих натуральних засобів для профілактики серцево-судинних захворювань.

Він знижує ймовірність захворіти на рак. Помідори багаті лікопіном, речовиною, що істотно знижує ймовірність виникнення в організмі ракових захворювань, включаючи рак легенів, грудей, простати, кишечника та підшлункової залози.