Кращі харчові добавки для бігунів

fersht

Updated on:

biegove_gymbeam_1

1. Кофеїн

Якщо ви плануєте вийти на пробіжку після довгого дня, проведеного в офісі або в університеті, вашому організму може знадобитися невеликий заряд бадьорості. Кофеїн є найпопулярнішим стимулятором у світі не просто так – він допомагає підвищити бадьорість як тіла, так і розуму, готуючи вас до тренування. В ідеалі, кофеїн потрібно приймати приблизно за 30-60 хвилин до запланованої активності. В наші дні кофеїн випускається в найрізноманітніших формах – якщо ви не любитель кави, спробуйте кофеїнові таблетки або деякі з більш комплексних стимуляторів, які також містять інші активні інгредієнти в суміші. У будь-якому випадку, майте на увазі, що разова доза кофеїну не повинна перевищувати 200 мг.

2. Вуглеводи


Вуглеводи є основним джерелом енергії для вашого організму, що робить їх найкращим вибором для підвищення вашої працездатності, коли вони приймаються як до, так і під час самої активності. Якщо ви плануєте бігати лише близько години або менше, відновлення енергетичних запасів не є надто великою проблемою. Добре збалансований звичайний раціон харчування повинен покрити ваші потреби. Однак, якщо ви плануєте більш тривалу пробіжку, скажімо, від 60 до 150 хвилин, рекомендується вживати приблизно від 30 до 60 г простих вуглеводів щогодини. Це значення може зрости до 90 г, якщо ви берете участь у ще більш тривалому тренуванні або забігу – в цьому випадку вам слід звернути увагу на джерело, що містить співвідношення глюкози і фруктози 2:1.


Важливим питанням, на яке слід звернути увагу, є реакція вашого організму на високе споживання вуглеводів. Перевантаження вашої травної системи вуглеводами може негативно вплинути на ваші результати. Безпосередньо перед або під час виступу, в ідеалі, ви хочете отримувати вуглеводи з легкозасвоюваних фруктів, енергетичних гелів або напоїв з високим вмістом іонів. Суміші вуглеводів, такі як Vitargo Energy або мальтодекстрин, можуть бути дуже корисними в цьому випадку.


3. Електроліти

Всі ваші потреби в харчових добавках з хорошою енергією для будь-якого виду спорту, здоровому харчуванні, біговому одязі та іншому необхідному спорядженні легко задовольняються продукцією, яку ви можете переглянути в інтернет-магазині GymBeam.


Під час тривалого бігу організм потребує поповнення запасів води, а також електролітів, які втрачаються при потовиділенні. Серед найважливіших – натрій, калій, кальцій, хлорид і магній. Кожен з них відіграє незамінну роль у вашому організмі: калій і натрій є найважливішими іонами, необхідними для його належної гідратації. Кальцій – найважливіший компонент для скорочення м’язів, без якого ви буквально не змогли б поворухнути пальцем. Магній особливо важливий, щоб уникнути неприємних м’язових спазмів, які регулярно виникають в стегнах і литках під час бігу. Крім того, він допомагає зменшити втому і виснаження. На щастя, рівень електролітів легко відновити за допомогою іонних напоїв або таблеток.

biegove_gymbeam_2

4. Добавки для суглобів


Біг – це вид спорту на витривалість, який, на відміну від їзди на велосипеді або плавання, створює більше навантаження на хрящі та всі суглоби. Про турботу про свій опорно-руховий апарат найкраще подумати до того, як почнуть виникати проблеми. Ключові компоненти продуктів для покращення здоровʼя суглобів включають такі речовини, як хондроїтин сульфат, глюкозамін сульфат, МСМ і колаген. Вони зазвичай поєднуються функціонально, щоб забезпечити найкращий захист і регенерацію опорно-рухового апарату. Серед найкращих з них ви можете спробувати наш напій ArthroComplex Drink.

5. Протеїн


Вживання протеїну – безумовно підходить, не тільки для атлетів, які займаються силовими видами спорту. Це так само продуктивно для атлетів на витривалість – достатня порція білка після пробіжки може допомогти вам збільшити швидкість регенерації м’язової тканини, пошкодженої під час тренування. Одним з кращих варіантів тут є хороша сироваткова протеїнова добавка, яка, як правило, містить оптимальне співвідношення всіх незамінних амінокислот – основних будівельних блоків будь-якого білка.

Окрім усіх цих харчових добавок, якість вашої роботи може бути покращена за рахунок оптимального споживання вітамінів, мінералів та корисних жирів. Все це можна доповнити різноманітними полівітамінними та мультимінеральними комплексами, а також добавками омега-3 жирних кислот відповідно. Однак завжди слід пам’ятати, що основою гарної працездатності є здорове харчування, регулярне вживання води та достатня кількість сну.

Всі ваші потреби в харчових добавках з хорошою енергією для будь-якого виду спорту, здоровому харчуванні, біговому одязі та іншому необхідному спорядженні легко задовольняються продукцією, яку ви можете переглянути в інтернет-магазині GymBeam.