Плавання – ідеальний фітнес

Катерина

Updated on:

Басейни зазвичай діляться на 25-ти і 50-ти метрові, найбільше зустрічаються басейни з довжиною 25 метрів. Температура води в закритих басейнах – близько 21 ° С. У відкритих басейнах вода може бути холодніша.

plavannya_ideal

Чим корисне плавання

– Під час занять в басейні мінімальний ризик отримати травму.

Плавання відмінно підходить для новачків, дітей та вагітних жінок.

– Цей вид спорту зміцнює серцево-судинну систему, тонізує м’язи і покращує гнучкість тіла. Він підходить людям, яким протипоказане активне фізичне навантаження.

– Плавання заспокоює, приводить в норму емоції і надає більше енергії.

Як правильно займатися плаванням

Постарайся плавати без зупинок . Якщо ти прийшла розслабитися, тоді плавай не поспішаючи. Якщо твоя мета – скинути зайву вагу, то від заняття ти повинна втомлюватися. 30 хвилин – мінімальний час знаходження в басейні. Останні 5 хвилин плавай спокійно, пірнай або просто лежи на воді.

Виміряй пульс . Після дистанції він повинен збільшитися до 120-150 ударів в хвилину. Дочекайся, поки пульс опуститься до 70-100 ударів, і продовжуй тренування. Збільшуй дистанцію з кожним наступним заняттям. Вдих повинен бути глибоким і швидким, видих – повним.

Не розмовляй з сусідами. Ти цілком можеш поговорити після заняття, а зараз стеж за диханням і рухами рук і ніг. Чергуй стилі і інтенсивність – саме це допоможе спалювати жир.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Який стиль плавання обрати

Брас – стиль спортивного плавання. Він розвиває плечовий пояс , м’язи рук і ніг, виправляє поставу, відновлює сухожилля, особливо корисний для вагітних.

Кроль – вид плавання, в якому ліва і права частина тіла здійснюють гребки поперемінно. Підходить для більш досвідчених плавців, формує талію, посилює навантаження на руки і плечі. Це найсприятливіший стиль для здоров’я.

Батерфляй – стиль плавання, в якому ліва і права частини тіла одночасно здійснюють симетричні руху: руки роблять широкий і потужний гребок, припіднімаючи тіло плавця над водою, ноги і таз роблять хвилеподібні рухи. Сприяє розвитку плечового пояса, рук і ніг. Задіє ті м’язи, які в інших стилях практично не працюють.