Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Плавання - ідеальний фітнес


Басейни зазвичай діляться на 25-ти і 50-ти метрові, найбільше зустрічаються басейни з довжиною 25 метрів. Температура води в закритих басейнах - близько 21 ° С. У відкритих басейнах вода може бути холодніша.

plavannya_ideal.jpg (51.15 Kb)

Чим корисне плавання

- Під час занять в басейні мінімальний ризик отримати травму.

- Плавання відмінно підходить для новачків, дітей та вагітних жінок.

- Цей вид спорту зміцнює серцево-судинну систему, тонізує м'язи і покращує гнучкість тіла. Він підходить людям, яким протипоказане активне фізичне навантаження.

- Плавання заспокоює, приводить в норму емоції і надає більше енергії.

Як правильно займатися плаванням

Постарайся плавати без зупинок . Якщо ти прийшла розслабитися, тоді плавай не поспішаючи. Якщо твоя мета - скинути зайву вагу, то від заняття ти повинна втомлюватися. 30 хвилин - мінімальний час знаходження в басейні. Останні 5 хвилин плавай спокійно, пірнай або просто лежи на воді.

Виміряй пульс . Після дистанції він повинен збільшитися до 120-150 ударів в хвилину. Дочекайся, поки пульс опуститься до 70-100 ударів, і продовжуй тренування. Збільшуй дистанцію з кожним наступним заняттям. Вдих повинен бути глибоким і швидким, видих - повним.

Не розмовляй з сусідами. Ти цілком можеш поговорити після заняття, а зараз стеж за диханням і рухами рук і ніг. Чергуй стилі і інтенсивність - саме це допоможе спалювати жир.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Який стиль плавання обрати

Брас - стиль спортивного плавання. Він розвиває плечовий пояс , м'язи рук і ніг, виправляє поставу, відновлює сухожилля, особливо корисний для вагітних.

Кроль - вид плавання, в якому ліва і права частина тіла здійснюють гребки поперемінно. Підходить для більш досвідчених плавців, формує талію, посилює навантаження на руки і плечі. Це найсприятливіший стиль для здоров'я.

Батерфляй - стиль плавання, в якому ліва і права частини тіла одночасно здійснюють симетричні руху: руки роблять широкий і потужний гребок, припіднімаючи тіло плавця над водою, ноги і таз роблять хвилеподібні рухи. Сприяє розвитку плечового пояса, рук і ніг. Задіє ті м'язи, які в інших стилях практично не працюють.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Активний відпочинок

Схожі публікації