Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Лікування варикоцеле Особливості патології та причини виникнення


varikocele.jpg (125.35 Kb)

Особливості патології та причини виникнення

Варикоцеле – патологія, пов’язана з розширенням вен сім’яного канатика. Захворювання може призводити до різних порушень роботи статевої системи, у тому числі чоловічого безпліддя. Тому потрібно не ігнорувати хворобу, а швидко звернутись до клініки для отримання кваліфікованого лікування варикоцеле.

Розвиток варикоцеле обумовлений порушенням відтоку крові від яєчок. Через це вени збільшуються і добре просвічуються через калитку. Також варикозно розширені судини перетискають сім’явиносні шляхи, що призводить до проблем з фертильністю, зменшення вироблення чоловічих статевих гормонів.

Здебільшого варикоцеле формується впродовж життя чоловіка внаслідок дії наступних факторів:

  • перенапруження та перевантаження м’язів преса;
  • розвиток пахових гриж, які виходять у калитку;
  • отримання травм та пошкоджень калитки;
  • розвиток венеричних хвороб;
  • розширення просвіту пахового каналу або затиснення вен яєчка.

Симптоми розвитку варикоцеле

Варикозне розширення яєчкових вен на ранньому етапі розвитку жодним чином не турбує чоловіка. Але з плином часу порушення кровообігу підсилюється, виникають наступні симптоми:

  1. калитка серйозно провисає, особливо у спекотну погоду;
  2. в паховій області виникає відчуття важкості;
  3. з’являються больові відчуття у яєчку, особливо в області сім’яного канатика;
  4. порушується потенція, з’являється передчасна еякуляція.

При прогресуванні хвороби небезпечні симптоми підсилюються, біль стає сильнішим під час фізичних навантажень. Калитка має виражено збільшений розмір, коли чоловік знаходиться в положенні стоячи.

Ігнорування симптомів призводить до простатиту, проблем з сечовипусканням та зачаттям дитини. Для виявлення варикоцеле необхідно звернутись до лікаря, який ставить діагноз за результатами візуального дослідження статевих органів та УЗД калитки.

Лікування варикозного розширення вен калитки

Для позбавлення від варикоцеле необхідне оперативне втручання. Під час операції відбувається перев’язка та видалення вен, які були варикозно зміненими. Також можливе утворення нових з’єднань між кровоносними судинами, щоб розвантажити кровоносну систему та зменшити ниркову гіпертонію.

Технологія лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта в залежності від стадії хвороби. На 3-4 стадіях розвитку варикоцеле можливе лише видалення варикозно розширених судин, на більш ранніх етапах можна обмежитись склерозуванням – усуненням варикозу через ін’єкції у вражені вени спеціальним препаратом.

Щадне хірургічне втручання можна проводити лапароскопічним шляхом, що мінімізує травматизацію тканин та прискорює відновлення. Важливим є те, що після позбавлення від варикозного розширення вен сім’яного канатика значно підвищується ймовірність успішного батьківства.

Джерело: сайт bilyak.com.ua.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації